Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Chciałbym kupić growbox, nie zalezy mi szczegolnie zeby był to zestaw, aczkolwiek byłoby mi łatwiej z zakupem. 
Budżet jaki mam to około 1000zł
Wykluczam także robienie samemu boxa, ponieważ nie mam czasu.
Przedewszytskim zależy mi na dobrym filtrze.
W growboxie chciałbym mieć 2-3 roślinki.
Chciałbym żeby cena była adekwatna do jakości sprzętu. Nie chce propozycji od osoby która nigdy nie miała styczności z pomidorami, tylko z osobą która zna się na rzeczy i potrafi dobrze doradzić co do zakupu boxa.
 
Proszę o propozycję zestawu lub poszczegolnych części (tak aby tworzyly gotowy growbox) i żeby posłużył mi dłuższy czas. Chodzi mi bardziej o konkretne ogłoszenia, najlepiej z nazwą sklepu, strony czy link.
 
Pozdrawiam.
Edytowane przez Jehxhwjsngdsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko z allegro:

Namiot

filtr

hps-ale zastanowiłbym się nad 250W

wentylator przykładowy

Do tego timer do światła, doniczki i jakiś wiatrak i jedziesz.

Jest to ograniczony budżet, ale myślę, także dobrego led'a nie będzie i wentylacja z tych tych tanich/głośniejszych, ale plon na pewno na tym będziesz miał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, doominik napisał:

Na szybko z allegro:

Namiot

filtr

hps-ale zastanowiłbym się nad 250W

wentylator przykładowy

Do tego timer do światła, doniczki i jakiś wiatrak i jedziesz.

Jest to ograniczony budżet, ale myślę, także dobrego led'a nie będzie i wentylacja z tych tych tanich/głośniejszych, ale plon na pewno na tym będziesz miał. 

na alegro sie nie kupuje nic zwiazanego zhodowlą , chyba ze smutnych chcecie miec

tylko growshopy i na słupa ,pestki na paczkomat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja mam pytanie odnosnie lamp CFL(pisza ze energooszczedna) a LEDami- swiadomy jestem tego ze Ledy sa drozsze - ale czy faktycznie lepsze?

Szukalem kompletnego box i znalazlem 

https://www.progrower.eu/pl/growbox-zestaw-do-uprawy/1139-zestaw-do-uprawy-growbox-ds-60x60x150cm-cfl-200w.html

chyba ze moze macie jakies inne zestawy/sklepy max60x60. Bardziej zalezy mi na braku halasu i mniejszym poborze produ - bo swiadomy jestem ze inwestuje na lata

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym można dodać, że cfl to najmniej wydajne źródło światła z tych nadających się do uprawy. 

@Riddickosa zestawy robią poszczególne growshopy i przeważnie na którymś elemencie oszczędzają troszkę. Lepiej poskładaj coś samemu, najlepiej w swoim własnym wątku, gdzie podasz wymagania i budżet. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...