Skocz do zawartości
Chary

Dolne liscie zolkna czy to oznaka niedoborow ?

Rekomendowane odpowiedzi

dzis doczekala sie fryzjera na dole nadal mam problem z liscmi mysle caly czas ze to niedobory ale nie jestem pewny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrozumiale, kolej rzeczy ale w tym przypadku strasznie obumieraja te liscie a nie sa tylko wysysane. Pachnie tak nietypowo ze jest chec urwac topa ? ogolnie moja trzecia blackberry polecam z fast buds szybko rosnie bardzo mocna genetyka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi czy warto dazyc do tych 600w slonca indoor powiedzmy przy ilosci 4 krzakow zeby oddaly pelnie potencjalu swoich genow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, Tester said:

@Chary to normalne że roślinom liście żółkną w fazie kwitnienia wysysane są składniki odżywcze w topy 

wybacz troche panikuje bo z poprzednimi tak nie mialem ale i ziemie lepsza wtedy mialy to moze jak proces pobierania z substancji odzywczych stal sie pozniej. szczep godny uwagi a kazdy kwiat grubosci piesci wyrastal wiec nie chce zaburzac procesu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Chary napisał:

a powiedzcie mi czy warto dazyc do tych 600w slonca indoor powiedzmy przy ilosci 4 krzakow zeby oddaly pelnie potencjalu swoich genow ?

zależy @Chary jaką powierzchnie masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

topki cos tam puchna ale juz zdecydowanie wolniej potrzebuje info kiedy zaczac flusha planuje podlewac tydzien jeszcze plantonem i nastepnie flush postaram sie foty zalaczac large.2222222.jpg.b5d7940d13c6da77e90c9dda1a223128.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planowalem ciac ja po 8 tygodniach kwitniecia wiadomo trichomy bursztynowo mleczne 50/50% ale ciezko wyczuc tego flusha, tak zeby nie musiec plukac jej tydzien dluzej ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tak na moje oko ona bedzie wczesniej jak 3 tyg cala w szronie juz  wloski zaczynaja zmieniac kolor ale swierzych nadal troche jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...