Skocz do zawartości
Tester

Wrzuć fotkę miejscówki do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

@Tester

Na dwoje babka wróżyła. Z jednej strony droga do żwirowni, z drugiej szkoła psów, jest też niedaleko ambona i paśniki. Przez to nie chciałem hałasować kilofem i mam małe dziury wykopane. Ale jak ktoś znajdzie moje krzaki w tym buszu akacjowo-kolczasym to zostawię nr tel i pogratuluje ? będzie tego lekko 5ha. To spalony las sprzed kilku laty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie pół godziny chodziłem koło spota i nie mogłem go znaleźć. Przecież jak całe to zielsko się opuści to tam nie trafię. Ale zaskoczenie bo do dołków weszło ponad 20l, a myślałem, że 15 to będzie max. Trochę się nachodze ale w sumie fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejscówka bez ludzi, ledwo się da wejść na spota. 

Lepszej już nie ma, obszedłem całą okolicę, a tu słoneczko kozackie jest, chociaż musiałem wyciąć kilka drzew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak jakiejkolwiek szkółki, czy innych takich podobnych rzeczy. Gęsto i to bardzo, ledwo da się przejść, ostatnio nabawiłem się czterech kleszczy przez nieuwagę, teraz już jestem bardziej ostrożny.

 

Jedyne co mnie martwi to: 

- jakieś 50m od tego mini lasku jest odgrodzona taka łąka

- opuszczona budka strażnicza (ale nic nie widać z niej, bo jest po drugiej stronie)

 

Bez tytułu.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się rył tym że jednak ktoś może przypadkiem skitrac ponieważ jak dla mnie za blisko brzegu nie znam rejonów jak ty ale ja bym nie ryzykowal..,,, to tylko moje zdanie,,, życzę udanych plonów z fartem oczywiście 5!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
37 minut temu, fxxx1337 napisał:

jak światło dochodzi to git miejscówa, tak żeby trudno było dojść tam jeszcze co nie

no taka lipa bo z 3/4h będzie światła ale chyba te pokrzywy obetnę czy zegnę żeby więcej światła było
@fxxx1337

36 minut temu, Tester napisał:

@Karthez no starczył by tylko co masz zamiar sadzić jak zostało jeszcze z 3 miesiące pogody

@Tester Auto mazar x2 mam już wykiełkowane nasionka i dzisiaj o 19 wsadziłem je do kubeczka tak jak pisałeś ?

Edytowane przez Karthez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Karthez napisał:

no taka lipa bo z 3/4h będzie światła ale chyba te pokrzywy obetnę czy zegnę żeby więcej światła było?

musi być dużo więcej światła, zwłaszcza że robisz spóźniony out

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, fxxx1337 napisał:

musi być dużo więcej światła, zwłaszcza że robisz spóźniony out

@fxxx1337 to jak polecasz żebym obciął te pokrzywy? czy lepiej je zagiąć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...