Skocz do zawartości
Tester

Wrzuć fotkę miejscówki do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiesz czy dana miejscówka nadała by się do uprawy roślinek? wrzuć fotki aby fachowcy ocenili czy jest dobra, pamiętaj aby nie pokazywać zbyt wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy to dobra miejscówka na automaty ?

miejscówka-na-automaty.jpg

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa miejscówka jeśli dałbyś glebę ogrodniczą i jest tam dobry dostęp światła to mogła by być ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

musiał byś sobie odpowiedzieć czy nie łażą tam ludzie, ziemie można było by przebadać jakie ma ph, i czy jest dostęp dobry światła, jeśli ziemia jest ok i dostęp światła to można sadzić 

Edytowane przez Kielnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cedzik to totalne zadupie nikogo tam nigdy nie widziałem dojść tam to trzeba tylko na piechotę po ostrych chaszczach z kilometr iść, światła jest średnio tam ale wykarczuje co trzeba 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam tą okolice tam nikt nie łazi bo to i tak nie w tym miejscu tylko w chaszczach parę automatów bym posadził zdjęcie tylko przykładowe podobne do mojej oryginalnej miejscówki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łąka którą koszą raz może 2 razy w roku. W kilku miejscach rosną krzaki, chyba tarnina. Myślałem żeby posadzić przy tych krzakach po małej roślinne. Nada się czy za duży przypał? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o takim miejscu. Bardzo oświetlone, cały dzień tak naprawdę. W okolicy są ścieżki do spacerów ale do tego miejsca trzeba przejść przez różne gąszcze. Dalej jest las a w druga stronę bagna i rzeka. W tym miejscu nie ma bagna. Rośnie tam taka dzika trawa? Załączę osobno bo już nie mogę dodać trzeciego zdjęcia. Dodam, ze chyba atutem jest olbrzymia ilość kleszczy w okolicy  co może zniechęcać ludzi do badania takich zakamarków. Ostatnio spacerując z psem po wyznaczonych ścieżkach zdjąłem z psa łącznie 30 kleszczy.. Jesli miejscówka jest Ok to będę musiał pomyśleć o ochronie przed zwierzyna. W okolicy widziałem sarny i zające. Nie będę się szczypać i na każdego planta przeznaczę 20l ziemi. Dajcie znać co myślicie. Rzucam zdj trawy niżej.

76F07228-A076-490D-A39E-0CDD5DCEB809.jpeg

91D38857-CE7C-44C9-8CAB-1299863AE7EF.jpeg

895DFB4A-6415-4257-9F09-8FFE4A192781.thumb.jpeg.403dd73405394f01e4d40e210876e501.jpeg
Coś takiego. Niestety nie sprawdziłem jak to wyglada pod spodem ale jak będę następnym razem to sprawdzę i wstawię tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...