Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cena marihuany na Polskim rynku

Cena  marihuany w Polsce nie należy do najniższych. Przeważnie gram chodzi po 30-40 zł jednak zdarzyć się może, że cena za gieta wyniesie 50zł. Zależy to od kilku czynników. Od jakości a także dostępności towaru oraz co ma duży wpływ na cenę to ilości jaką chcemy nabyć. Przeważnie gdy kupujemy większe ilości to cena marihuany wyraźnie się obniża. Marihuana która jest uprawiana pod lampami przeważnie jest wysokiej jakości i ceny zazwyczaj są wysokie aby zwróciły się koszty uprawy, jednak prawdę mówiąc koszty i tak się wielokrotnie zwracają nawet bez wyśrubowanych cen. Duże znaczenie ma również od kogo kupujesz materiał, jeżeli jest to bezpośrednio od producenta dodatkowo chcesz większą ilość a nie tylko 1g, to zapewne cena znacząco spadnie. Jeżeli kupujesz od dilera, to trzeba się liczyć z dużym wydatkiem, dodatkowo nie ma się pewności czy zioło nie było w czymś maczane w celu zwiększenia wagi. Takie ziółko może nie być zdrowe, dlatego czasem się słyszy, że po marihuanie dzieją się różne schizy, ponieważ maczane jest w różnym syfie. Swego czasu była afera jak dilerzy maczali topy w jakimś nawozie który powodował nawet zwiększenie objętości topków, lecz do zdrowego palenia to się nie zaliczało. 

cena-za-zioło.jpg

cena-za-1g-marihuany.jpg

Cena marihuany z outdooru 

Inną opcją na zdobycie tańszej maryśki jest kupno outdoorowego palenia. Topy przeważnie są gorszej jakości, nie są tak zbite, moc takiego zioła również często jest niższa jednak należy podkreślić, że nie zawsze. Często growerzy outdoorowi zbierali ładne twarde zbite topy o dużej mocy oraz świetnym zapachu, i nie szło rozpoznać czy było to palenie z pod lampy czy gołego nieba. Dużo zależy od odmiany a bardziej od genetyki jaka się trafi. Jednak mimo wszystko cena marihuany jest wysoka i warto zastanowić się nad własną uprawą jeżeli tylko posiada się do tego warunki. 

cena-za-marihuaę-w-polsce.jpg

marihuana-cena.jpg

cena-marihuany.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze w uk o dobra trawke ciezko nawet bardzo ciezko heiz trafi sie raz na kilka tygodni , polski squn robi robote , jak 150 za une to fajna cena 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekawy co mi wyjdzie z moich dwóch dam dodam zdjecia w moim poscie niebawem . licze na dobra jakosc bo mam dosyc jakosci rynkowej tak jak piszesz byle wiecej i szybciej sprzedac taki jest niestety rynek angielski 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minutes ago, papagrower said:

jestem ciekawy co mi wyjdzie z moich dwóch dam dodam zdjecia w moim poscie niebawem . licze na dobra jakosc bo mam dosyc jakosci rynkowej tak jak piszesz byle wiecej i szybciej sprzedac taki jest niestety rynek angielski 

Ja jestem bardzo zadowolony ze swoich, i szczerze, to nie trzeba dużo, żeby było dobre, czyste palenie, szczególnie, jak masz wszystko w glebie. Byle nie przegiąć z nawozem, nie dać im spleśnieć i światło dobre ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...