Skocz do zawartości
spidi

Porada w wyborze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 

To bedzie moj pierwszy growbox postawilem na namiot. Dysponuje przestrzenia 50x50x160 .

Oswietlenie jakie chce zainstalowac w to mars hydro ts600 badz mars hydro 48 - doradzcie prosze 

I tutaj pojawia sie pierwsze moje pytanie ktory namiot wybrac 

Royal Classic c50 50x50x120cm wydaje mi sie ze jest porzadnie wykonany ale czy ta wykosc nie bedzie przeszkoda? - Jakie automaty tam sadzic ?

Herbgarden 50x50x140cm ten wydaje mi sie ze w srodku jest gorzej zrobiony niz tamten.

Wentylacja prosze o pomoc - zalezy mi na maxymalnej ciszy. I braku zapachu.

Jakie doniczki? jaka ilosc moge zmiescic w takich namiotach? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@spidi

1 godzinę temu, spidi napisał:

Royal Classic c50 50x50x120cm wydaje mi sie ze jest porzadnie wykonany ale czy ta wykosc nie bedzie przeszkoda? - Jakie automaty tam sadzic ?

automaty jakie chcesz, nie będzie przeszkodą,

 

1 godzinę temu, spidi napisał:

Herbgarden 50x50x140cm ten wydaje mi sie ze w srodku jest gorzej zrobiony niz tamten.

myślę że nie robiło by to różnicy we wzroście a jest deczko wyższy więc lepsze pole manewru

1 godzinę temu, spidi napisał:

Wentylacja prosze o pomoc - zalezy mi na maxymalnej ciszy. I braku zapachu.

 

daj mieszający jakiś w środku wiatrak, a jak nie chcesz zapachu to musisz filtr węglowy zastosować

1 godzinę temu, spidi napisał:

Jakie doniczki? jaka ilosc moge zmiescic w takich namiotach? 

doniczki z 11l powinny styknąć ilość roślin ze 4,5 powinno być ok

 

1 godzinę temu, spidi napisał:

Oswietlenie jakie chce zainstalowac w to mars hydro ts600 badz mars hydro 48 - doradzcie prosze 

ja bym mars hydro ts600 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester dziekuje za odpowiedz z tego co widze po relacji ponizej sezonowki tez sie da w tej wysokosci? czy sie myle?.  Jakiej firmy wiatrak o jakiej przepustowosci i jaki filtr? 

 

Ziemia jakiej planuje uzywac to biobizz all mix od samego poczatku. 

Nawozy po 2- 3 tygodniach biobizz starter pack - czy to mi wystarczy na caly cykl?

 

Edytowane przez spidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do boxa to wyższy box jest bardziej praktyczny-jest w nim po prostu więcej miejsca. 
panel Marsa ts600 mogę ci zbczystym sumieniem polecić. Sam taki posiadam, używam także większych paneli z tej serii i jestem zadowolony. Maja pasywne chłodzenie, wiec nie hałasuje. 
cichy wentylator będzie sporo droższy niż zwykły, ale ja sam zainwestowałem w cichy system. U mnie pracuje TS silent ze sterowaniem. Niestety sterowanie z transformatorem jest drogie, wiec może wyjść taniej zainwestować w wentylator już wyposażony w jakiś sterownik/regulacje. Phresh chyba takie maja i są bardzo ciche. Tobie wystarczy 4 calowy system: wentylator, filtr węglowy i rury akustyczne. 
wiatrak polecam Secret jardin oscylujące 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik co to mars hydro jestem w 100% przekonany ze to dobry wybor.  Co do wentylatorow i filtrow musze jeszcze poszukac.  Mozesz jak posiadasz zapodac linikiem do takiego przykladowego zestawu wentyacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@spidi jak pisałem, ja mam TS silent iniest to bardzo cichy wentylator.

Ebay-TS silent

phresh nie robi mniejszych niż 6”

Możesz rozważyć wentylator skrzyniowy-ja nie mam doświadczenia z takimi

Ebay-skrzynka

co do filtrów to swift air czy mointain air są ok, nie polecam rhino, bo sam kupiłem wadliwy-przepuszczał zapach dosyć wyraźnie. 
Te maja bardzo dobre opinie

 

Do tego rury akustyczne

Rura z ebay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...