Skocz do zawartości
Kalafior

Czy aby napewno z moją panną wszystko jest ok?

Rekomendowane odpowiedzi

@Scatman dolomit reguluje ph gleby, w większości ogrodniczych jest dolomit, nie musisz co 3 podlanie zależy od różnych czynników, na outdoorze podlewało się i podsypywało dość często i było dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tester napisał:

@Scatman dolomit reguluje ph gleby, w większości ogrodniczych jest dolomit, nie musisz co 3 podlanie zależy od różnych czynników, na outdoorze podlewało się i podsypywało dość często i było dobrze

Ok a wiec sprawie sobie ten dolomit. Lst zamierzam robić już w 2 tygodniu czyli za tydzień we wtorek ( o ile będzie czego ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym podsypał ziemi. Ale jeszcze niech się @Tester wypowie ? 

Ja mam u siebie podniesioną doniczkę do lampy tak że roślinke i i lampę dzieli ok 15cm 

Edytowane przez Scatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Tester napisał:

no tak ziemi się powinno dawać na całą doniczkę

no to identycznie było u mnie podrosła roślinka i podsypałem ziemią na maxa ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kalafior napisał:

@Scatman Czekam na paczkę z m.in ziemią właśnie bo zostało mi parę pestek. Można sypnąć

a co za boxa masz?

Ja głupotę zrobiłem że kupiłem małego boxa bo na początku myślałem tylko o jednej roślinie. Zamierzam teraz zrobić sam jakiegoś boxa np z jakiejś szafy ( w IKEA są fajne szafy kwestia złożenia i trochę przerobienia czyli dodanie wlotów/wylotów jakieś haczyki na lampe i wiatrak ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kalafior napisał:

@Scatman Od herbgarden. Na 2 rośliny. Malutki ale takie bylo założenie. Nie chciało mi sie bawic z szafami wiec kupilem gotowca w promo. 50x50

ja mam 30x30x60 ze względu że chciałem być incognito ? 

Na moje potrzeby wystarcza nie pale codziennie 3g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dzień 10.@ScatmanDziewczyna wygląda coraz lepiej. Na LST jeszcze chyba za wczesnie? Pozdrawiam. 

Edit: Sorry Scatman ale nie moge na tel Cie odznaczyc. 

20200125_234319.jpg

20200125_234259.jpg

Edytowane przez Kalafior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kalafior napisał:

Witajcie, dzień 10.@ScatmanDziewczyna wygląda coraz lepiej. Na LST jeszcze chyba za wczesnie? Pozdrawiam. 

20200125_234319.jpg

20200125_234259.jpg

Właśnie u siebie w temacie przed chwilą wstawiłem zdjęcie i 2 pytaniami. Czekam też na odpowiedź w sprawie lst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...