Skocz do zawartości
Kalafior

Czy aby napewno z moją panną wszystko jest ok?

Rekomendowane odpowiedzi

no i jak w piątek naginać będziesz to w czwartek i piątek nie podlewaj jej , będzie bardziej elastyczna/plastyczna ,by jej łodyżki nie zlamać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 14, 1 dzień przed lst. 

Rozumiem ze rozwój drzewka jest prawidlowy? W która strone najlepiej ją naginać? Czy po lst od razu ją podlać? Jesli chodzi o nawożenie- kiedy zaczynać? Czy warto nowozic na vege przy automatach? 

20200130_190934.jpg

20200129_070940.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kalafior Rośliny nie są idealnie proste i najlepiej jest je naginać w tą stronę, w którą już się lekko pochylają. Ostrożnie oczywiście, żeby jej nie złamać. Najlepiej prze podlaniem-wtedy łodyga jest najbardziej elastyczna, potem możesz od razu ją podlać.

Co do nawozów, to jak masz ziemię ok to raczej nie trzeba dawać nawozów na vege. Łatwiej jest uzupełnić niedobory, niż ratować roślinkę po przedawkowaniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie wygląda. Miej bardziej wyjebane w roślinkę ( nie w dosłownym znaczeniu ? ) bo moja zbyt nadopiekuńczość spierdolila mi 1 uprawę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna jest zdrowa i rozwija sie prawidlowo, mozesz smialo strzelic lst + topping. Jesli medium  jest nawozone (np. Allmix od Biobizz) to wstrzymaj sie jeszcze  z 10 dni z nawozami. Jesli uzywasz zwyklej nie nawozonej ziemi, mozesz zaczac podawac nawozy na wega (nacznij od polowy zalecanej przez producenta dawki).


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN Dokładnie mam all mix od BB. Na topping nie starczy mi odwagi ? Mam tylko jedna roslinke i nie chciałbym niczego zepsuc juz przy swojej pierwszej uprawie. 

A tak odnośnie toppingu- robicie na automatach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie. Glowny szczyt musi isc jeszcze nizej, dognij go ostroznie.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31/01/2020 o 15:18, CheMsKuN napisał:

Panna jest zdrowa i rozwija sie prawidlowo, mozesz smialo strzelic lst + topping. Jesli medium  jest nawozone (np. Allmix od Biobizz) to wstrzymaj sie jeszcze  z 10 dni z nawozami. Jesli uzywasz zwyklej nie nawozonej ziemi, mozesz zaczac podawac nawozy na wega (nacznij od polowy zalecanej przez producenta dawki).

Znalazlem taka tabelke, z tym ze to na regularne rośliny. Do automatow stosowac tak samo? Bloom i top max mieszac razem?  Dawki tak jak w tabelce czy po połowie tego?  Rozumiem ze Grow odpuscic w ogóle? Nawozic planuje od weekendu. W niedziele jest 25 dzień od wyjscia

Roslinka po lst chyba ma sie nieźle. Niektóre liscie zrobily sie ciut wiotkie ale to pewnie dlatego ze straciły swobodny dostep do światła po nagieciu. Niektore pochowalem za innymi zeby mlode liscie mialy lepszy dostęp do światła.  

Wiem ze duzo pytam. To nie z powodu paniki ale po to aby później nie pytac tak dużo i nie męczyć szanownych growerow noobowskimi pytaniami ?

20200204_033953.jpg

20200204_033938.jpg

pol_pl_Zestaw-startowy-nawozow-Biobizz-Trypack-Indoor-610_2.jpg

b_i_o_b_i_z_z_2_.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...