Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cze, pytanie mam takie głupie troche no ale nie mam kogo zapytać.... szukam odmiany która outdoor da jak najbardziej zbite topy, jak z indoora, o porządnej mocy, a nie jakieś lużne, liściaste badziewie które co prawda będzie szybkie ale będzie można co najwyzej przerobic na hasz bo wygląda jak miotła a nie gruba żywiczna pała. Która spośród np tych klasyków da najlepiej wyglądające topy i będzie miała przyzwoitą moc: Passion, Maroc, Purple Maroc, Durban Poison? Jeśli żadna z powyższych to prosze o wlasne propozycje. I z góry wielkie dzięki za pomoc.

 

Edytowane przez Niemedyczny_Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Niemedyczny_Użytkownik tak naprawdę to jest niewiadome w obecnych czasach. Miałem kiedyś np. passiona miał twarde zbite topy a w kolejnym roku nawet nie zdążył porządnie zakwitnąć. Miałem te wszystkie odmiany i różnie one rosły 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Niemedyczny_Użytkownik @Niemedyczny_Użytkownik mój ziomek na działce trzymał ten purple maroc oraz white widow XXL i wyszły fajne krzaczki byly zbite white whindow była lepka wręcz i gruba ogólnie sam z mojego doświadczenia widzę że white widow to odmiana która mało potrzebuje jeżeli chcesz mieć co palić dla siebie ale też zależy od osoby co ile pali ja np raz na dwa do trzech tygodni i mi wystarczy taki nie za solidy krzak po za tym mam słabe warunki mój ziomek na działce zrobił szklarnie itp on się tym zajmował i patrząc się na mój krzak a jaki był jego z tego co pamiętam to nie ma co porównywać dobra odmiana wytrzyma dużo topki zbite tyle w temacie 

Edytowane przez MisterZielskoXD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ripen fajnie ubija topy, nie uzywam go nagminnnie, ale jesli widze ze topy beda jednak luzne to podlewam ripenem (3 do 4 podlan).


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...