Skocz do zawartości
Wentyl

Temperatura

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam mały problem. Zmontowałem sobie boxa ze skrzyni wojskowej, wymiary 26x34x47, a więc podobnych rozmiarów co PCbox. Na ścianach miała być biała folia ale przysłali Mylar 600D więc jest Mylar. Światło jak widać, 2x Osram 23W oraz żarówka led z alle, 36xSMD3030 pod grow, ogólnie świeci ładnie. Na plecach zamontowałem wentylator komputerowy ale zasugerowałem się głośnością, nie zwracając uwagi na ilość obrotów, i okazał się za słaby - 500rpm. Wymieniłem na mocniejszy, 1000rpm i dołożyłem mieszak, też komputerowy od procesora. Wlot pasywny, mały i do tego przysłonięty trochę "doniczką" ale powiększę, jak mi w ręce wpadnie otwornica. Wszystko fajnie, tylko temperatura cały czas oscyluje w okolicy 30st, przy poprzednim było nawet 33, więc trzymałem uchylone drzwiczki boxa. Jak to ludzie robią, że w mniejszym pcboxie schodzą do 26st? Co ja robię nie tak?. Na zdjęciu Blue Dream, trochę zmaltretowana bo przelałem, sytuacja opanowana ?

IMG_20200117_155656673.jpg

IMG_20200117_155709433.jpg

IMG_20200117_155721808.jpg

IMG_20200117_155752687.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wentyl ja na wege trzymam około 28’C i staram się zmniejszać podczas kwitnienia do około 25’C. Jak roślina ma więcej liści to i pochłania sporo światła to jest troszkę chłodniej.

u mnie problemem jest wilgoć i podnoszenie temperatury to jeden ze sposobów obniżenia jej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30°C to zaden dramat, jak chcesz mniejsza temp. daj silniejsza wentylacje.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...