Jump to content
Sign in to follow this  
Tester

Regulamin forum

Recommended Posts

1. Forum marihuanaforum.pl jest polskojęzycznym forum o tematyce marihuany, przeznaczone dla osób polskojęzycznych, po za granicami Polski, gdzie uprawa marihuany w      określonych warunkach jest legalna.

2. Forum marihuanaforum.pl przeznaczone jest dla osób które ukończyły 18 lat, osoby które są poniżej wymienionego wieku proszone są o opuszczenie forum.

3. Na forum obowiązuje całkowity zakaz handlu suszem konopi, różnego rodzaju przetworami z konopi, nasionami, sprzętem do uprawy. 

4. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści i materiały zamieszczane na forum ani za skutki stosowania się do informacji w nich zawartych.

5. Administratorzy i Moderatorzy posiadają uprawnienia do usuwania i modyfikacji wpisów użytkowników, usuwania kont użytkowników, blokowania, przyznawania ostrzeżeń  którzy nie przestrzegają regulaminu.

6. Na forum marihuanaforum.pl obowiązuje zakaz (linków) do portali społecznościowych, aukcyjnych, oraz zakaz reklamowania pod różną postacią reklam sklepów                     internetowych lub stacjonarnych. W sprawie reklamy należy skontaktować się z administracją forum.

7. Nie namawiamy nikogo do uprawy lub konsumpcji marihuany oraz wyrobów z niej.

8. W Polsce posiadanie i  uprawa marihuany jest nielegalna.

9. Niektóre podpięte tematy powtarzają się, ma to ułatwić lepszą widoczność ważnych i popularnych dyskusji.

10. Forum ma charakter informacyjny dla ludzi poza granicami Polski, gdzie w określonych warunkach przez prawo danego kraju posiadanie i uprawa marihuany jest legalne.

11. Na forum obowiązuje zakaz reklamowania growshopów pod różnymi postaciami czy to w nazwie nicku czy też inna forma reklamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...