Skocz do zawartości
Ciniminis13

Jaki czas wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema zastanawiam się nad wyborem jaki wybrać czas sloneczka  dla panienek ,mam 1m2 box ,hps 400 , ODBŁYŚNIK ADJUST-A-WINGS AVENGER MEDIUM.Co sądzicie o 12/1  jakie spostrzeżenia i uwagi macie? Może mi podpowie ktoś z własnego doświadczenia.Jaki będzie najlepszy Time 

 

 

Edytowane przez Ciniminis13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Tester napisał:

@Ciniminis13 12/1 ? co to za konfiguracja ? chodzi ci 12h światła i 12h ciemni ?

12 dzien+5,5  noc+1  dzien-+5,5 noc 12 dzien+5,5 noc +1 dzien +5,5 noc............itd

Ponoć ekonomiczne i taki sam efekt 

Edytowane przez Ciniminis13
I potem w okr3sie flo co tydzień 30 min skracać do 9 dzień 15noc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik @doominik @Ciniminis13 @Ciniminis13

59 minut temu, Ciniminis13 napisał:

Na trawka .org 

Jakiś vito szycie tego forum

I inni też polecają

 

34 minuty temu, doominik napisał:

@Ciniminis13 no czytam właśnie, ale chyba tylko prąd się oszczędza nic poza tym. Z fotoperiodami chyba jest ryzyko hermienia w ten sposób ?

Ja mam swoje automaty 18/6 i nie mam żadnych problemów

Może drugim razem zaryzykuję i sprawdzę ten czas,ustawie 20/4 pierwszy tydzień 250 w Mh potem 18/6 weg  600w Mhi na flo  Hps 400 w 12/12 ,                                                          a powiedz czy automaty poradzą sobie na 12/12?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...