Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kolega wyzej napisal przydaly by sie foty  z wylaczonym oswietleniem, na oko 2-3 tyg. jeszcze poczekasz.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, malo kiedy to co pisze producent sprawdza sie w praktyce.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

critical cheese zaraz przed scinka , zauwazylem bursztynowe trichomy plus brazowe wloski 75% , jest w suszarni ciekawi mnie ile czasu bedzie schla , dwie siostry lemon zkittle jeszcze niegotowe , mikroskop kieszonkowy zakupilem i dopiero  wisac porzadnie truchomy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylem wszystkie trzy drzewka niezle wyszlo z lemonow jedno drzewko uncja rowna drugie ponad 32 giety naprawde kozaka bo teraz pale lokalne gowno i niejest w polowie tak dobre jak moje , chese wyszedl kiepski dal 22 giety jakosciowo niebyl za dobry zwykly standard 

podobno z automata uzyskac 30 to jest bardzo dory wynik mi sie udalo nawet wiecej z jednego krzaka scinke mialem w 86 dniu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...