Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jutro zrobie fotki wrzuce pokaze jak wygladaja mam dwa lemon zkitlle z dutch passion i crytical chese wszystko automaty hps 750w 62 dzien jest , moja pierwsza hodowla , mialem problemy w fazie weg przelalem kwiatki a critical chese byl niedolany , jutro rano wrzuce zdjecia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wiele pytan czemu mam plamki na lisciach zólte ? slyszalem ze to normalne i roslina odrzuca niepotrzebne liscie tylko czy obcinac je? to automaty dwa pierwsze lemon zkittle i trzeci to critical chese który byl zasuszony balem sie zeby nieprzelac i teraz dopiero wraca do siebie , to moja pierwsza hodowla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo zrobic chociaz glupie lst, mialbyc o wiele wiecej palenia. Podajesz jakies nawozy ? Jakie ph gleby ? Jaka wilgotnosc powietrza ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaje nawozy shogun samuraj coco a i coco b plus super vit aminokwasy te w kropelce teraz schodze z nawozami w dól jeszcze tydzien i sama woda bedzie szla bo chyba scinka sie zbliza , wilgotnos mam 40-45% w dzien 70% w nocy , dodam ze trzymam je caly czas 20/4 ze wzgledu ze to automaty , ph wody caly czas jest trzymane  w zakresie 5.6-6.5  sprawdzam miernikiem ph wody , niesprawdzalem nigdy ph gleby jak to zrobic? , pierwsza moja hodowla niewiedzialem ze automata mozna robic lst  , jak 30 suchego z jednego wyjdzie bede bardzo zadowolony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mierzenia ph ziemi sa specjalne phmetry. Lst na automatach mozesz jak najbardziej robic, ale musisz w miare szybko zaczac.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...