Skocz do zawartości
Scatman

1x Blue berry indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Wiesiu napisał:

@Scatman możesz, różnie growerzy stosują dawki całkiem inne niż zalecają producenci i wszystko ładnie rośnie 

Wolałbym jednak żeby mi ktoś podpowiedział bo 1 uprawę skończyłem popalona roślina pk

A ta ładnie idzie wiec szkoda spierdolic

A fakt faktem nigdy więcej nie kupię sklepowej ziemi tylko plagrona albo coś innego polecanego. Tyle dni bez większych problemów to jest to 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Wiesiu napisał:

@Scatman a jakie to nawozy masz ?

Biobizz 3pack

Na chwile obecna wyglada tak jak na zdjęciu 

DBB4192B-B14C-4369-96EF-4FD25F770892.jpeg

D4360A73-E69B-41A8-B821-3A3EFE22640A.jpeg

Niewiem może coś jeszcze zrobić żeby lepiej było? Lst poprawiać ? Niżej jeszcze postawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Scatman przedwczoraj podlalem z 1/3 zalecanej dawki tego 3pack od biobizz. Niby nie bylo obiawow niedoboru ale po polaniu widze ze kwitnie duzo fajniej. Obiawow przenawożenia nie ma. Moze to bedzie pomocne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kalafior napisał:

@Scatman przedwczoraj podlalem z 1/3 zalecanej dawki tego 3pack od biobizz. Niby nie bylo obiawow niedoboru ale po polaniu widze ze kwitnie duzo fajniej. Obiawow przenawożenia nie ma. Moze to bedzie pomocne

1/3 zalecanej dawki czyli ile w ml podlales? Pytam bo chce być w 100% pewny ze jej nie zjaram. Użyłeś wszystkich nawozów za 1 razem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Scatman tak, kazdego w ilosci 1/3 zalecanej dawki rozpuszcone razem w 1 litrze wody. Dawkowanie z tabelki. Z tym ze ja mam ziemie rowniez od biobizz, all mix

1801251757_biobizz-dawkowanie-nawozw.jpg.b2ab89a8c640f86587e4db20886e86fe.jpg

Edytowane przez Kalafior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Wiesiu napisał:

@Scatman za nisko leda chyba trzymałeś nad rośliną i ona tak bardziej zbite liście ma 

Niestety tak ale już tego raczej nie poprawie. W następnym grow już tak nie zrobie

Teraz, Kalafior napisał:

@Scatman w twoim wypadku chyba bym sobie ten zielony odpuscil bo masz ladne zielone liscie

Zielony czyli o którym mówisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kalafior napisał:

@Scatman ten z zielona etykieta, Grow. On jest na wzrost i ma duzo azotu a twojej chyba go nie brakuje. 

Trafna myśl ? dziękuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Scatman to znaczy tak, ale teraz przyglądnełem się że masz liście ciemne zielone to oznaka że azotu tam jest trochę chyba Ci liści przypaliło lekko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Fan BMW napisał:

@Scatman to znaczy tak, ale teraz przyglądnełem się że masz liście ciemne zielone to oznaka że azotu tam jest trochę chyba Ci liści przypaliło lekko 

podlałem tylko top maxem. ja patrze z kolei na zdjęcie z wczoraj i wydaje mi się że te liście są takie same. Dla pewnośći poczekam aż ktoś inny się wypowie a jeśli tak to robię flusha wodą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Tester napisał:

@Scatman no chyba lekko popalony jest listek 

W takim razie robie flusha teraz

ok flush zrobiony. Przelałem litrem wody przegotowanej

Rano jeszcze wleci dla pewności litr wody. Albo zobaczę co będzie rano czy stan się pogorszy czy polepszy.

To mam jeszcze pytanie. Podlewać dalej nawozami czy nie? Szczerze mówiąc to muszę sobie sprawić strzykawkę bo nawozu lałem na "oko" na nakrętkę. Może więcej wlałem niż powinienem. Pełna dawka to jest 4ml tak? Bo właśnie tyle wlałem i już sam niewiem co robić z tym. Ewentualnie będę jechać dalej na samej wodzie 

Nawozy dokładnie jakie mam to 

Bio grow 

Bio bloom

Top max 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie podawal bym 100% dawki samego bio bloom, top max podaje sie juz w zaawansowanej fazie kwitnienia.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...