Skocz do zawartości
Scatman

1x Blue berry indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Postanowiłem napisać dzisiaj bo krzaczek się fajnie rozrasta i ja z takim pytaniem

1. Robić już lst?

2. Trzymać blisko lampy krzaczka czy lampę w górę dać żeby nie wyszedł mi z niej karzeł ? Pozdro wszystkim 

56523655-08C6-4858-81E4-EB66EE5B036B.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za wczesnie, fajnie rosnie nie wyciaga sie bo ma nadmiar swiatla, poczekalbym jeszcze 4-5 partii lisci zeby miala trzeba zrozumiec istote LST jesli chcesz zeby dobrze sie rozrosla daj jej mozliwosc wyprodukowania kilku odrostow zeby pozniej je ksztaltowac. jesli zrobisz to zbyt wczesnie po prostu bedziesz walczyl z glownym szczytem zeby nie rosl za szybko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i odsunalbym nieco lampe swiadomie zmniejszajac przesycenie zeby wlasnie pod LST sie troche wyciagla jesli teraz zrobisz luk na lodydze 90 stopni to na tak krotkiej raczej ciezko bedzie jej nie polamac ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez obawy jesli LST nie wyjdzie w czas zawsze mozesz wyginac ja pozniej z tym ze wtedy bedziesz musial zrownywac kazdy z odrostow zeby LST bylo poprawne tzn wiazac je nizej wyzej zaleznie jak wyskocza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli bedziesz mial problem utrzymac wszystkie odrosty na jednym poziomie pomaga technika supercroppingu nawet na automatach,  automaty sa czule w pierwszej fazie weg pozniej tak czy inaczej co wyksztalcily taki wydadza plon a im lepsza penetracja swiatla tym lepiej rosna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Kalafior napisał:

Jak tam po lst?

Narazie rośnie dodam zdjęcie później ?

Tylko nie jestem co do końca pewny tego swojego lst czy wogole dobrze zrobiłem 

Edytowane przez Scatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, doominik napisał:

@Scatman daj jej teraz trochę odrosnąć. Odsuń tylko te duże liście na boki, żeby światło dochodziło do nowych odrostów. 

Czyli już nic nie zmieniać i dać tylko żeby te odrosty mialy światło tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minutes ago, Scatman said:

Czyli już nic nie zmieniać i dać tylko żeby te odrosty mialy światło tak?

tak, teraz musi sobie trochę urosnąć. Jak będzie miała nowe odrosty to dbaj, żeby światło do nich dochodziło i będzie się tak rozrastać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Dzisiaj jest 23 dzień. Jakby ktoś zerknął czy wszystko jest ok byłbym wdzięczny ? 

Według mnie jest niska ( niewiem czy to przez te LST ) czy ja coś zjebałem albo tak ma być

Trochę mnie te żółte liście przerażają może ona już chce jeść? Zaraz dodam fotkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dopisując jeszcze mam wrażenie że strasznie dużo pije ? podlałem ja ok 500ml wody 2 dni temu i ta ziemia jak wsadzam palec jest lekko wilgotna . Niewiem czy to kwestia tej ziemi czy braku wilgotności ( tamta pannę jak miałem to nie miałem takiego problemu ) podlewam woda przegotowana przestaną 24h 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, doominik napisał:

Mierzysz wilgotność w pomieszczeniu?

Nie mierzę

 

6 godzin temu, Tester napisał:

@Scatman dwie szklaneczki to mało wody,  liście są dobre te co żółkną to zapewne po czasie uschną i odpadną to naturalny proces

Czyli narazie ok nie podlewać nawozów i lecieć dalej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...