Skocz do zawartości
Scatman

1x Blue berry indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ?
Niestety nasiono z White Widow zgniło. Trudno. 
Posadziłem więc Blueberry automat

Ziemia plagron growmix

Jutro przychodzi mi paczka w której kupiłem 3pack od biobizz i zamówiłem jeszcze nowy wentylator ?

Lampa LED 25w ( niedługo kupie kolejną taka sama) 

Box 30x30x60

Zaczynamy 1 dzień jeszcze skorupka nie odpadła ?

0F40E7AC-A8A8-4A64-8DE4-3A5E33CF7620.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 dzień już wyszło z ziemi ? wjechała paczka a w niej to co na zdjęciu + wentylator ale jest za głośny więc pomyślę raczej o komputerowych 

Młynek dostałem gratis 

5081A314-00CA-4415-A6F4-DB9F1BE0ED14.jpeg

30F756CB-7ECB-48D7-832B-B53C19335BC7.jpeg

Edytowane przez Scatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe zmiany

Założyłem wiatrak komputerowy odprowadzający powietrze na zewnątrz i mieszający . Niestety nie mogę ich 2 podłączyć jednym zasilaczem bo mniejszy wiatrak (odprowadzający jest bardzo głośny) tak wiec odprowadzający 5v a mieszak do starej ładowarki po laptopie. Ten co kupiłem jest za głośny niestety ale coś z nim sobie pokombinuje albo przyda się w przyszłości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 7 

Siema wszystkim ? roślinka ma już równo tydzień czasu. Nic się wielkiego nie zmieniło prócz tego że rośnie narazie spokój ? . Będę dodawać co tydzień zdjęcie. Naswietlam 18/6 oraz dokupiłem jeszcze wyłącznik czasowy. Przed chwilą podlałem roślinkę i dosypalem trochę ziemi. Mam jeszcze jedno pytanko te nawozy od biobizz 3-pack to kiedy się leje ? Bo nie wiem jak z tego korzystać zbytnio ? Pozdro dla wszystkich ???

760CB16C-9506-4302-8E7E-2B0CC8CE46F7.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dzień oraz 6 dzień. 

Coś opadła. Miała troche za zimno przez kilka godzin (18.5 st.) bez światła.  Mam nadzieje że odżyje. 

3 dzień.jpg

20200121_200312.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kalafior napisał:

@Scatman ktory to dzień?

Dzisiaj już 9 

Mam wrażenie że jest troszkę większa jak otworzyłem boxa z 5 minut temu. Albo moje wydziwienia ? 

Edytowane przez Scatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...