Skocz do zawartości
Scatman

White Window Autoflowering Royal Queen Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim ?

Po 1 uprawie pora na 2 uprawę ? 

Będę uprawiać White Widow automat od Royal Queen Seeds. Nasionko jest już w wodzie i czekam aż wykiełkuje ?

Sprzęt jakiego będę używać to :

Ziemia od plagrona Growmix

Doniczka 5L 

Growbox 30x60 (0.18 powierzchnia) 

Panel https://ledam.pl/product/panel-grow-led-25w-21x3w-high-power-led

A więc czekam grzecznie na wykiełkowaniu nasiona. Na zdjęciu panel LED włączony tylko do zdjęcia ? Zamówiłem takie oto nasiona i jak narazie wypadło na White Widow ? Pozdro wszystkim ?

751E1D41-2618-4D59-A19C-013502717645.jpeg

87D6DE78-5975-4A7B-B4A2-3A87474D5F8C.jpeg

A296397E-3D60-46C6-A78D-346C3E3CEECD.jpeg

Edytowane przez Scatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, doominik napisał:

Będę bacznie obserwował, bo mam takie nasionka w szufladzie i czekają na swoją kolej. 

Powodzenia?

Dzięki dzięki ? no zobaczymy jestem pełen nadziei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Jak się nie nadaje to trudno.

Zobaczyłem jakiś czas temu na Aliexpress i zamówiłem. Kosztował 6zł więc żaden wydatek 

jak chcesz moge dać Ci link do niego 

Edytowane przez Scatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie bo chce zrobić zamówienie może dzisiaj może jutro. Chciałbym kupić 3 pack nawozów od biobizz. Opłacalne jest to ? https://maxgrowshop.pl/product-pol-610-Zestaw-startowy-nawozow-Biobizz-Trypack-Indoor-uniw.html?gclid=CjwKCAiAu9vwBRAEEiwAzvjq-6NB8oYtmURF0oAK2y9cI-K6pvZDhpwkuYLp3UOo284e0iJh9nGkKRoC3LoQAvD_BwE

Zamierzam zamówić jeszcze parę pierdolek do uprawy 

Zainwestowałem jeszcze z czasowy wyłącznik do lampy ? muszę go tylko jeszcze skonfigurować i będzie śmigać ? Do 1 rośliny nie będę używać filtru ponieważ przy ostatniej uprawie wcale tak bardzo nie pachniało ( tylko mój pokój i nie jakoś specjalnie mocno żebym musiał kupować filtr ) ewentualnie zobaczę jak będzie teraz jeśli będzie mocny zapach to kupie filtr 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Scatman  3 pak od biobizz jak najbardziej godny polecenia. Tester ma racje te diody cob  z ali to syf niestety. Ile chcesz wydac na oswietlenie ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuNZa 6 złotych nie spodziewałem się niczego dobrego ? Myślałem nad takim samym panelem LED wtedy bym miał 2x25w z czego miałbym 50W włącznie 

Żebym nie miał problemu z miejscem i ze względu na rodziców miałbym pewnie większy namiot i inne lampy. No ale czekam do pażdziernika wtedy sprzęt zapewne wymienię na nowy 

Chyba że macie jakiś godny polecenia panel led nie za miliony dolarów

Cflkami można doświetlać czy nie bardzo?

 

https://ledam.pl/product/panel-cree-cxa2520-grow-led-60w

Myśle że to wystarczy i cena nie jest wygórowana. Jeśli tak to mogę zamówić w połowie lub pod koniec miesiąca 

Edytowane przez Scatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik NIestety nie zmieści się w boxie ( za duże wymiary) chyba że w przyszłości jak będę mieć większy namiot 

Myśle nad zakupem tego samego panelu co mam będzie razem 50W i starczy spokojnie 

Edytowane przez Scatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Scatman  Clfkami mozesz spokojnie  swiecic, tylko bierz duala. A jesli masz troche luznej kasy  i w przyszlosci nie zamierzasz sie za bardzo powiekszac , to bierz ten panel ktory podales w linku Panel CREE.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim?

Zrobiłem małe zakupy w growshopie?

Brakuje jeszcze phmetru. Ale to kupie już sobie jakbyście mi jakieś modele polecili. Nie za miliony podstawowy myślę że starczy 

5C37C53D-88EB-44C8-B88B-24DAAA6DAB7D.jpeg

Edytowane przez Scatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 08/01/2020 o 16:46, CheMsKuN napisał:

Cream Mandarine Auto,  sadzilbym :yummy:

ja to w ogole bym sadzil wsio tylko nie ww

blue berry :0

cm zajebiste 

ww w auto zawód total

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...