Skocz do zawartości
doominik

RQS 4xNorthern Lights, 2xAutoJack i 2xRoyalCheese

Rekomendowane odpowiedzi

Ziółko ładnie wyschło (w sumie to za ładnie, bo było ostatnio bardzo sucho) i wszystko już zważyłem i spakowałem. 

Moim liderem w dalszym ciągu jest Royal Cheese-topy ładne i zbite-jedyne, które mogłem zapakować w woreczki po 2oz, reszta się nie mieściła), łatwo się je obrabia i dały duży plon. Odmianę już znam i daje raczej efekt zbombardowanego-trochę śmichu, czipsy i z kanapy już nie wstawać. Krzaki dosyć równy plon: 173g i 163g. 

Kolejne dwa ścięte krzaki to Auto Jack. Rośliny największe, ale obie rosły zupełnie inaczej-widać to za wcześniejszych zdjęciach (prawa strona z tyłu)-jeden się wyciągnął, a drugi musiałem stawiać na podstawce, żeby miał bliżej światło.Topy dosyć luźne i po wysuszeniu się trochę rozpadają, sporo w nich liści i miałem masę popkornu, następnym razem o wiele ostrzej bym je strzygł. Rośliny muszą trochę poleżeć, żeby nabrały mocy, ale po próbie 4 dni po ścince daje fajne lekkie uczucie i raczej nie przykleja do kanapy. Krzaki dały bardzo nierówny plon: ten wyciągnięty 194g, a maluch 98g.

 

Northern Light to małe roślinki, bardzo łatwe w utrzymaniu w namiocie, generalnie bezproblemowe i rosły bardzo równo. Topy zbite i bardzo łatwe do ogarnięcia bez masy liści jak w przypadku Jack'a.

Palenie bardzo lekkie i relaksujące (tylko mogę powiedzieć po próbce z suszarki). Krzaki dały bardzo równy plon, poza jednym-krzak najmniej się wyciągnął i miał mega zbite topy i mimo, że cały czas próbowałem go rozciągać na boki i wiatrak ciągle na niego dmuchał to najtłustsze topy w środku zaatakowała pleśń co popsuło trochę końcowy wynik. Na suszarce były wymieszane i łącznie dały 518g, więc też dużo.

Generalnie jestem z tego cyklu bardzo zadowolony i plon mnie zaskoczył. Łącznie to 1146g, więc niemal identycznie jak w poprzednim cyklu. 

Na fotce jest plon z największego krzaka w namiocie-Auto Jack:

pbtLlzHqMG33oQN0HRAW5Uq8GWY-AfXVxoqGIhau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...