Skocz do zawartości
doominik

RQS 4xNorthern Lights, 2xAutoJack i 2xRoyalCheese

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wróciłem po 10ciu dniach nieobecności i zastałem taki oto obraz:

Jeden jack się rozpędził i przerósł resztę, poza tym wszystkie trzeba będzie znowu ostrzyc

 

 

 

 

 

 

 

57E12FBE-6DB7-4D39-BF7B-FAB99DA08E67.jpg

A0F17108-48B4-4506-BD91-052E5F992A35.jpg

1685D47C-6084-4DE5-985F-6D4EC7632CAC.jpg

4AE422C4-6AF1-49B2-9D98-02384EA46EFE.jpg

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 06/01/2020 o 22:46, doominik napisał:

Witam

Ruszyłem z następną uprawą-pestki wsadziłem zaraz po świętach i dziś trafiły już na swoje docelowe miejsca.

Wszystkie pestki są od Royal Queen Seeds:

4x Northern Lights (w namiocie po lewej stronie)

2x AutoJack (z prawej z tyłu)

2x RoyalCheese (z prawej z przodu). Wszystkie to automaty

Miały być tylko NL i Cheese, ale coś było nie halo z  tymi cheese, bo tylko 2 z 5 wyszły i po tygodniu dosiałem tego Jacka. 

Pestki najpierw były w kostkach root riot, a teraz ju ż są w doniczkach docelowych. 

Doniczki plastikowe zastąpiłem 20l tekstylnymi, a za medium służy keramzyt (głównie z odzysku z poprzedniej uprawy). Wszytko na systemie wilma.

Namiot mam 2m/1m/2m, oświetlenie to 2x MH TSW2000, w pełnym kwitnięciu dojdzie CMH 315W-Omega 3000K.

Jeśli chodzi o nawozy, to za bazę służyć będzie trio od Advance Nutrition.

Wodę filtruję filtrem odwróconej osmozy-woda mia EC poniżej 0,1. 

Na początek po 0,5ml/1 tego trio i ich dodatku B-52, root stimulant Plant Magic 1ml/l, Plant Magic silicone 0,25ml/l i pure clean 0,5ml/l. 

pH wyrównałem do 6.0 i ec wynosi 0.7. 

FWt2Nm5K7JdcIdIJztDm0zcw-l3Z5ohHc9_EBXiZ

wE-EJUqhXvQKrb9IIkGryBclcu1kDUv4ome11q3h

 

Zajebisty projekt pozdro ? 

Nic dodać nic ująć tylko patrzyć i się uczyć ? pozdro rolniku za wiedzę i doświadczenie szacun! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem żniwa i mogę wstępnie podsumować 3 odmiany, które miałem w namiocie:

-Cheese bardzo łatwo się uprawia, ma zbite topy, tylko sporo w nich liści i jest sporo zabawy, żeby je powycinać. Topy mega oklejone żywicą, z tej trójki doszły najszybciej.

-Royal jack to zdecydowanie roślina dająca największy plon, aczkolwiek topy ma dosyć luźne. Ma też tendencje do znacznego wyciągania się, co w przypadku małego namiotu może być problematyczne.

-Northern light to najmniejsze roślinki w tym zestawieniu i dały najmniejszy plon, za to ma ładne, zbite topy i bardzo łatwo się je strzyże. 

S6G_UlzdAxVG13Y3OvVcmm8I3JOmCpW7NJUjQio3

B_7LqBtEUCwISBBW73Dx646-UxOfdCJ1X3V4N_v5

 

674Lo5lKcvX-5MDP0fVlSWh9zF83P2UQ_x-3Htx0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, Tester said:

znowu najlepsza fotorelka 

nie przesadzaj. Chciałem więcej fotek ze ścinki zrobić i może filmik z zabawy tym młynkiem (kawałek widać na pierwszym zdjęciu), ale większość pracy musiałem zrobić sam, a wiesz jakie ma się przy tym uklejone ręce. 

Dam jeszcze znać dokładnie ile tego wyszło i jak to się pali. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minutes ago, Tester said:

@doominik filmik jakiś bym chętnie przyjął na kanał ? 

w pierwszej połowie maja planuję kolejną ścinkę, to postaram się nagrać jak działa ten młynek do strzyżenia topów. 

W między czasie może nagram filmik z nowym namiotem i chciałbym też zrobić relację z tego mineliningu/manifoldingu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...