Skocz do zawartości
doominik

RQS 4xNorthern Lights, 2xAutoJack i 2xRoyalCheese

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ruszyłem z następną uprawą-pestki wsadziłem zaraz po świętach i dziś trafiły już na swoje docelowe miejsca.

Wszystkie pestki są od Royal Queen Seeds:

4x Northern Lights (w namiocie po lewej stronie)

2x AutoJack (z prawej z tyłu)

2x RoyalCheese (z prawej z przodu). Wszystkie to automaty

Miały być tylko NL i Cheese, ale coś było nie halo z  tymi cheese, bo tylko 2 z 5 wyszły i po tygodniu dosiałem tego Jacka. 

Pestki najpierw były w kostkach root riot, a teraz ju ż są w doniczkach docelowych. 

Doniczki plastikowe zastąpiłem 20l tekstylnymi, a za medium służy keramzyt (głównie z odzysku z poprzedniej uprawy). Wszytko na systemie wilma.

Namiot mam 2m/1m/2m, oświetlenie to 2x MH TSW2000, w pełnym kwitnięciu dojdzie CMH 315W-Omega 3000K.

Jeśli chodzi o nawozy, to za bazę służyć będzie trio od Advance Nutrition.

Wodę filtruję filtrem odwróconej osmozy-woda mia EC poniżej 0,1. 

Na początek po 0,5ml/1 tego trio i ich dodatku B-52, root stimulant Plant Magic 1ml/l, Plant Magic silicone 0,25ml/l i pure clean 0,5ml/l. 

pH wyrównałem do 6.0 i ec wynosi 0.7. 

FWt2Nm5K7JdcIdIJztDm0zcw-l3Z5ohHc9_EBXiZ

wE-EJUqhXvQKrb9IIkGryBclcu1kDUv4ome11q3h

 

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik ja zobacze jak mi wyjdzie z tych moich zbiorów, bo nie ukrywam, że to moje pierwsze zbiory na taką skale. 

$$ ze zbiorów i tak będą zainwestowane w hodowle ?, trzeba się rozwijać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, MagicTree said:

@doominik wiesz co, myślę, że 5-8tys będzie teraz do wydania, więc będę myślał i pewnie wtedy pytał o polecane zestawy, o ile nie zmontuje po prostu sam ?‍♂️?

Taki system jak ja mam (wilma) można bez problemu zrobić samemu i to dosyć tanio. Dwc są juz droższe i jest przy nich sporo pracy, jak nie jest to jeden połączony system. Najprostsze jest drain to waist w kokosie-wystarczy zbiornik z wodą i zawór czasowy do zraszacze ogrodowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roślinki ładnie idą do przodu-oczywiście każda jest inna i na swoim własnym etapie ?

Siatkę wywaliłem, bo właśnie ze względu na to, że każdy krzak inaczej rośnie, a ja ją za późno założyłem, trochę mi przeszkadzała.

Wczoraj wywaliłem sporo liści, bo było już za gęsto. 

tc2Zsl3xobL_keN58AfU_rm2I04aQWQYC_RnMv9j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...