Skocz do zawartości
q3

Prezent dla przyszłych seniorów

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

chcę zrobić rodzicom prezent z racji że są już w wieku przedemerytalnym i na emeryturze będzie się im trochę nudzić w dużym pustym domu, chciałbym im sprezentować gotowego growboxa z nasionami, czy możecie mi polecić w miarę przystępne gotowe growboxy i nasiona dla początkujących zarówno w uprawie jak i w używce?. Rozmawiałem już o tym z nimi i są chętni na taki prezent, ale najlepiej sadzili by na outdor, tylko że to trochę przypał no i nasz klimat jak wróżenie z fusów. Kiedyś (10 lat temu) sam próbowałem uprawy na własny użytek, niestety z 3 krzaków  które zasadziłem wszystkie okazały się męskie ? i na tym zakończyłem growing. Posiadam jakieś nasiona, ale mają z 10-13 lat i nie są feminizowane oraz brak osprzętu. Pisząc nasiona mam na myśli THC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupisz gotowego zestawu growbox + nasiona, pestki kupujesz osobno. Tak jak juz pisal @Tester , ile krzakow chcesz  trzymac w boxie ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29/12/2019 o 10:07, CheMsKuN napisał:

Nie kupisz gotowego zestawu growbox + nasiona, pestki kupujesz osobno. Tak jak juz pisal @Tester , ile krzakow chcesz  trzymac w boxie ?

kupisz kupisz

pestkomania i flora & fauna to to samo wiec idzie sie dogadac by w jednej paczce razem dostac ;D||

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pan  No to super, czego chciec wiecej, moze jeszcze tylko tego zeby susz wysylkowo sprzedawali  :yummy:?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palenie suszu bez thc to zlo i grzech, to jak lizanie siostry, smakuje tak samo, ale jednak zlo i grzech ?

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...