Skocz do zawartości
MagicTree

WIELKA przygoda..

Rekomendowane odpowiedzi

@MagicTree Dzięki wielkie. Używam dokładnie tych samych 4 nawozów ale czytałem, żeby pryskać tylko liście od spodu żeby nie poparzyć od lamp i nie kwiaty bo pleśń, a składniki i tak przez liście się wchłaniają. Dziś zrobię jak radzisz. Woda z nawozem+oprysk na noc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik  Liscie pryskamy od spodu nie dlatego zeby nie popalily ich lampy, a dlatego ze spod lisci o wiele lepiej przyswaja nawozy,wode itd.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie te afghani i devil bo akurat takie pestki to tyz mam poka je 

 

najlepiej podpisywac kazdego krzaka wstawiajac fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wybaczcie.. zrobiłem sobie ostatnio małe wakacje, dzisiaj zebrałem kilka roślinek i .. mamy taki efekt: 

20200404_130826.thumb.jpg.d960d84649754ab5fc78decf02475221.jpg

 

W marcu zebrałem łącznie ponad 200g SUSZU! Zostało mi jeszcze kilka krzaczków ?

 

Podsumowując moją pierwszą "Wielką przygodę".. uczyłem się na błędach, sam testowałem naświetlanie, nawadnianie i nawożenie (które na początku nie było odpowiednie). 

Doniczki były zdecydowanie za małe, myślałem, że idąc w ilość wyjdę na tym lepiej, jednak się myliłem. W tym miesiącu zaczynam zabawe z klonami, dokupie również kilka pestek, rozłoże w końcu namioty (2x 240x200x120) i mam nadzieję, że wyjdę tym razem troszkę lepiej. 

Przyznaję, że 2 rośliny zaatakowała pleśń, po prostu z górnego growboxa był przeciek i woda spływała bezpośrednio na kwiaty. Kilka roślin wybiło ponad norme i przysuszyło się przy lampie.. ogólnie kilka niedociągnięć, ale przecież po to są błędy, żebyśmy mogli się uczyć. 

W międzyczasie bawiłem się tez w kucharza testując proporcje w ciastkach, czekam również na DOSYĆ MOCNEGO zielonego smoga, ale wszystko opiszę dokładniej na dniach. 

Życzę wszystkim zdrowia i uważajcie na siebie, bo ktoś musi w tym kraju dobrze sadzić! ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...