Skocz do zawartości
MagicTree

WIELKA przygoda..

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim! 

Trochę luzu zrobiłem ostatnimi czasy, wszystko pięknie rośnie, nie mogę sie doczekać zbiorów! ?

Fajne małe wentylatory na USB w Biedronkach na wyprzedaży po 5zł można kupić! Polecam! ?

20200114_164653.jpg

20200114_164648.jpg

20200114_164707.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@papagrower z 50 krzaków nie mam pojęcia ile mogę wyciągnąć, szczególnie, że mam różne odmiany.

Najbardziej czekam na odmiany nieautomatyczne, żeby móc robić klony, wtedy dopiero grubo polece!! ??

Oświetlenie HPS lampy 400w/m2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagicTree Pieknie sie to prezentuje, zazdroszcze doslownie. Ja niestety nigdy nie mialem , i juz raczej nie bede mial, wrunkow zeby odpalic  cos wiekszego. @wielkitopek male doniczki to nie problem, dajesz dluzszego wega i zbierzesz to samo.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@papagrower automaty sa w fazie kwitnienia, więc mogłem do nich wrzucić zwykłe maluchy.

@doominik cześć jest trenowana (10 szybki automatów jest niska i ma zbyt mocne łodygi, więc nawet nie trenowałem), a co do tych większych, to są fajne odrosty na boki, teraz czekam na kolejne "boczki" i ściągam je też do ziemi. ?

@wielkitopek są podlewane na tyle, że doniczki są okay, jednak do tych maluchów zamówiłem już 11x11cm, więc delikatnie zwiekszam litraż, ale wszystkie klony od przyszłego miesiąca będą leciały prosto w wodę pod komputer. ?

@CheMsKuN za to masz wiedzę, przy zbiorach na pewno będę pamiętał o pomocnych osobach z forum, paczki niespodzianki chyba każdy lubi. ?

Edytowane przez MagicTree

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...