Skocz do zawartości
CanabisFanatic

Pomoc w skonfigurowaniu Growboxa! Oświetlenie itp

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Mam zamiar posadzić sobie Odmianę Afghan Kush w indoor automat Potrzebuję pomocy z dobraniem oświetlenia Led. Miałem na myśli kupić 3 sztuki takich Żarówek:  https://allegro.pl/oferta/zarowka-led-grow-light-do-uprawy-roslin-5w-e27-8419900703  Będą one dobre Na Afghana? 

Oraz mam też 4 świetlówki UV. Czytałem że wspomagają zwrost topów oraz Większą produkcje THC jest to prawdą? I oto moje pytanie czy mogę te świetlówki wrzucić do swojego growboxa wraz z tymi żarówkami led?  Growbox jest zrobiony na jedną Roślinke. Jeśli macie jakieś inne oświetlenie Led które polecacie to mile widziany będzie link?

afghan-kush-auto-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CanabisFanatic Zeby był z tego plon, to musisz mieć takich ledów z 15-20, o ile są to ledy dobrej jakości. 

Niestety na oświetleniu nie oszukasz krzaka i jak nie dostanie tyle, ile potrzebuje to jaranie za dużo nie będzie.

Takie pytania pojawiają się tu regularnie i zazwyczaj polecana jest świetlówka cfl 150-250W dual. np. taką

Jak masz parę pln, to możesz zakupić jakiś panel np. mars hydro: panel 1panel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CanabisFanatic @doominik Dzięki Wielkie Czyli na tych Żarówkach led nie wyjdzie mi nic ciekawego?.. Jak już miał bym kupować ta świetlówke cfl to w barwie takiej jakiej wysłałeś tak?   Taka Żarówka Była by dobra na jedną Roślinke? LAMPA/ŻARÓWKA CFL PHYTOLITE 125w DUAL E40 / BOOST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, CanabisFanatic said:

@doominik jeszcze takie pytanie mam czy mogę podlewać wodą ze sklepu np Nałęczowianka? Bo dużo ma minerałów

Mozesz, tylko to nic nie zmieni-woda z kranu jest jak najbardziej ok

Ja np. teraz filtruję wodę, żeby mieć niemal destylowaną i potem dodaje dopiero nawozy. 

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...