Skocz do zawartości
Darko

Coś dla siebie na czas wyjazdu.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przy przewozie malutkiego zapasu 3/5g dla siebie przez Czechy oraz Austrię może być problematyczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak do 5g. mozesz w pudelku z wazelina przewozic. Zawijasz temat dokladnie w folie sniadaniowa, powinien wyjsc maly zbity pakuneczek, i wciskasz w wazeline w pudelku. Nic nie widac i nic nie czuc.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mnie nie trzepali na granicy, ale jestem pewien ze pies nic nie wyczuje.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Austria i Czechy to stoją bardzo często na granicach ale z psami przez 10 lat nie widziałem. Prywatnym samochodem jak nie szalejesz to nie powinni trzymać. Raz mnie w AT blisko granicy trzymali jak jeszcze autostrady nie było ale cały zawalony bagażami to tylko otworzyli bagażnik i tyle. W Czechach na nowej autostradzie od Ostrawy do granicy Pl często nieoznakowane łapią szybkich i wściekłych polaków co jak widzą 3 pasy równej jezdni to małpiego rozumu dostają. Jednak w okresie Świąt trzeba uważać bardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...