Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przychodzę tu bo nie chcę spartaczyć znów uprawy a więc mam dwa małe krzaki lampa jak na razie to zwykła lampka do 30 zł ale za jakiś czas zmieniam ją na lampę 25w dokładnie to mam dwie odmiany " white window XXL " nie wiem dokładnie czy dobrze napisałem oraz " hindu kush " wszystko to automaty 

20191208_171353.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MisterZielskoXD no właśnie a zegar tyka, w przypadku automatów nie odrobisz czasu bo zaczną kwitnąć, dla początkujących lepiej jest odmiankę wziąć zwykłą nie automatyczną, bo zawsze można wydłużyć fazę wzrostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester jeszcze jedno pytanie jak z kwitnięciem u roślinek trzeba dawać im jakieś odrzywki na kwitnięcie czy topy same z czasem urosną jeżeli już dawać jakieś odrzywki to kiedy będzie wiadomo żeby je dawać i kiedy będzie wiadomo że już kwitną może i bez sensu pytania ale chce wiedzieć jak najwięcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MisterZielskoXD Jak masz dobrą ziemię, to na vege przeważnie żadnego nawozu nie musisz dawać, cos na faze kwitnienia (na forum jest dział z nawozami, zajrzyj tam), tyle, że to wszystko nic nie da, jak nie będziesz miał przyzwoitego światła. Niestety nie przeskoczysz tego za pomocą lampki z biurka czy świetlówką z garażu.

Najtaniej na jednego czy dwa krzaki wychodzi clf dual z 250W

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie zebys te dwa badyle do fazy flo doprowadzil, mysle ze poprostu zdechnal  po drodze do celu. Ale tak to juz jest jak za uprawe bierze sie czlowiek od dupy strony. Widac ze nie masz zielonego pojecia co robisz, to ja powiem Ci co musisz zrobic. Kup jak najszybciej (najlepiej dzisiaj) clfa duala 150W i zawies go na okolo 25cm od szczytow tych badyli. Jak to zrobisz to moze zbierzesz z nich troche suszu.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by coś z tego było po pierwsze trzeba :

- dobre światło 

- glebę 

- temperaturę od 25 - 31 stopni max 

- wilgotność 

- świeże powietrze 

- Co2 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...