Skocz do zawartości
ads1122

Palenie CBD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym zajarac 1 jointa CBD w zyciu. Lepiej jest kupic gotowego jointa czy samemu skrecic?

Znalazlem cos takiego, to jest legit? https://allegro.pl/oferta/susz-konopny-cbd-6-skret-joint-fajka-20szt-8517908591  ,czy lepiej zamowic to https://allegro.pl/oferta/legalny-joint-blant-skret-cbd-6-cannabis-sativa-8471439432

 

Edytowane przez ads1122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ads1122  Jesli chcesz spalic  tego pseudo jointa dla fazy, zeby sie spizgac to nie ma to zadnego sensu. To co chcesz kupic to susz CBD, w ktorym nie ma zadnych substancji psychoaktywnych. To co Ty chcesz kupic to susz z THC, ktory na dzien dzisiejszy w polsce kupisz niestety tylko u dilera. Albo wychodujesz go sobie sam ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ads1122 Nie, jeżeli chcesz faze mieć to ogarnij temat z THC. THC to substancja psychoaktywna, która powoduje faze. CBD to nie jest substancja psychoaktywna wieć ani po tym fazy nie bedzie, ni to samku nie ma dobrego nawet...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

A taki Z THC można kupić ? Tylko u dilera a jak znaleźć dilera ot problem. Chodzi o jednego jointa dla spróbowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie paliłem jeszcze cbd ale słyszałem opinie że to jakaś mega uzdrawiająca substancja ,która w połączeniu z thc pozwala odkrywać nowe fazy zupełnie bez zamulki ,nawet gościu jeden mówił że układa w głowie ? .Muszę zczaic jakąś odmianę pół na pół thc do cbd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, fxxx1337 napisał:

ogólnie to CBD osłabia efekt THC

Osłabia ? Mówili że reguluje i niweluje negatywne skutki jak np zawiechy i takie tam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@NorDez  Jaja sobie robisz? Kto trzeźwo myślący na forum publicznym da ci namiar na dilera ? :D To qrdę pójdę na komisariat i od razu im tam do notesu zapisze adresy dilerów i powiem ci, jaki to komisariat, a ty pytaj tam o namiar na dilera:D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cbd jest bardzo dobre. paliłem to podczas 1 fali covida. dzieki temu sie nie pochlastałem podczas lockdownu. cbd jest głównie medyczne, działa przeciwbólowo i antydepresyjnie. można to porównać do palenia ibupromu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, LiitlebigWeed napisał:

cbd jest bardzo dobre. paliłem to podczas 1 fali covida. dzieki temu sie nie pochlastałem podczas lockdownu. cbd jest głównie medyczne, działa przeciwbólowo i antydepresyjnie. można to porównać do palenia ibupromu

Oj bratan, nie pierdol, że paliłeś ibuprom. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to było porównanie. chodziło o efekt który daje. ibuprom jest przeciwbulowy i cbd też. i o to chodziło mi w tym palenia ibupromu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...