Skocz do zawartości
Delan1997

Pierwsza uprawa

Rekomendowane odpowiedzi

To jest automat więc chyba nie szczerze NW ? jeśli chodzi o tachiomy to kupiłem lupę jubilerska i  wydaje mi się żeby jeszcze tydzień ja potrzymać i lać samą wodę żeby odżywkę na kwitnienie wyplukać z niej domyślam się że topy na dole nie będą takie same duże jak do góry więc tym nie mogę się sugerować ??

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki wiem że jest bez szału ale to pierwsza uprawa wiem co robiłem źle i dlatego efekty takie . Właśnie zastanawiałem się aby podzielić ja na 2 części dzięki za pomoc panowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Delan1997 Ja bym powiedzial ze tam jeszcze ze 2-3 tyg. do scinki a nie tydzien ?

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN @CheMsKuN kurde sam NW topy faktycznie z dnia na dzień się powiększają czekać aż wszystkie liście boczne pousychaja żeby topy sobie z nich pobrały składniki ?? To lać samą wodę czy dawać jeszcze moje PK13/14 z tydzień ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Delan1997 Tam jeszcze spokojnie pk mozna lac  z 5-7 dni, a potem 10-14 dni plukania i powinny fajnie dojsc.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...