Skocz do zawartości
Tonto

Uniwersalne czy oddzielne na kwitnienie i wzrost?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, pytanie. Czy lepiej jest wybrać nawozy oddzielnie na etap wegetatywny i kwitnienia czy też uniwersalka jest bezpiecznym rozwiązaniem. Moje typy to: uniwersalny- Orgatrex od Biotabs na wzrost- Organic Grow od BAC albo Bio-Grow od Biobizz na kwitnienie-  Organic Bloom od BAC albo Bio-Bloom od Biobizz. Byłbym wdzięczy na pomoc, oraz jeżeli możecie to dajcie jakieś propozycje swoich ulubionych nawozów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plagron tez bardzo dobra firma, robia nawozy dedykowane specjalnie dla zielska. Uzywam ich produktow juz od ponad 2 lat i bardzo sobie je chwale.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o firmie Canna? Wydaje mi się być wysoko jakościowa, oraz skuteczna jak patrzę na opinię. @CheMsKuN a z Plagronu używasz serii Alga czy Terra ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Plagronu uzywam dokladnie: Plagron Power Roots, Plagron Terra Bloom, Plagron Green Sensation i Plagron Sugar Royal. Jakis czas temu zakupilem jeszcze Plagron PK 13/14 i chyba uzyje go w przyszlym grow.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...