Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pytanie odnośnie CO2. Czy można przesadzić z CO2? Występuje u mnie spory problem z wentylowaniem boxa. Zapach nie jest problemem, planuje uchylac drzwiczki w celu umożliwienia dopływu świeżego powietrza. Obawiam sie jednak czy tym sposobem nie bedzie doplywalo za malo CO2, wiec planuje zakup jakiegos środka z CO2. I teraz:

1. Czy z CO2 mozna przesadzić? Moze byc go za duzo?

2. Jesli tak to czym mierzyć czy jest prawidłowe? 

3. Polecacie jakis środek z CO2? 

Ewentualnie jakies dobre rady na mój przypadek sa bardzo mile widziane. Box 40x40 z jedną roslinką na początek. Docelowo będą dwie

POZDRAWIAM

Edytowane przez Kalafior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kalafior tutaj masz coś o CO2 możesz samemu nawet zrobić, ogólnie bym się nie martwił tak o te CO2 na tak mały BOX

 

Edytowane przez ziomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ziomek Tak sie właśnie nad tym zastanawiałem. A czy dzieje sie cos niedobrego z rośliną gdy CO2 jest za dużo? Można przesadzić z CO2? A moze wystarczy jedynie przewietrzyć boxa np co drugi dzien w czasie gdy działa światło? Pytam tez w kontekście tego ze o ile box dzis ma 40x40 to pozniej bedzie powiekszony do 60x60 zeby zmiescily sie dwie rośliny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...