Jump to content

Recommended Posts

Niebawem startujemy z nowymi PROMO 1+1 na Outdoor. Będą najlepsze pełno sezony na outdoor.

 

pozdrawiam

THC-THC

Edited by THC-THC

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Wesołych Świąt Wielkanocnych, Dobrego Jajka i Wspaniałej Atmosfery Rodzinnej! ?

Życzy Ekipa Sklepu THC-THC.COM

Edited by THC-THC

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Tym Tygodniu w PROMOCJI TYGODNIA -30%
Big Poison Automatic Feminizowane (Akseeds) https://thc-thc.com/produkt/big-poison-automatic-feminizowane/
Northern Light Feminizowane (Royal Queen Seeds) https://thc-thc.com/produkt/northern-light-feminizowane/
Northern Lights XL Automatic Feminizowane (Zambeza Seeds) https://thc-thc.com/produkt/northern-lights-xl-automatic-feminizowane/
Skunk#1 Feminizowane (Sensi Seeds) https://thc-thc.com/produkt/skunk1-feminizowane/

Share this post


Link to post
Share on other sites

@THC-THC jesteście super sklepem nie wiem co mi do łba strzelił że pierwsze zakupy zrobiłem gdzie indziej. Od teraz macie wiernego klienta pozdrowienia dla załogi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promocja 1+1 na wszystkie automaty z Royal Queen Seeds będzie trwała na pewno do końca czerwca, a później część odmian może zniknąć z tej promocji ale część na pewno zostanie.

 

pozdrawiam

THC-THC

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Tym Tygodniu w PROMOCJI TYGODNIA -30%
Auto Cinderella Jack Feminizowane (Dutch Passion) https://thc-thc.com/produkt/auto-cinderella-jack-feminizowane/
Easy Bud Automatic Feminizowane 1+1 (Royal Queen Seeds) https://thc-thc.com/produkt/easy-bud-automatic-feminizowane/
Easy Plant XXL Automatic Feminizowane (Akseeds) https://thc-thc.com/produkt/easy-plant-xxl-automatic-feminizowane/
Fat Banana Automatic Feminizowane 1+1 (Royal Queen Seeds) https://thc-thc.com/produkt/fat-banana-automatic-feminizowane/

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Tym Tygodniu w PROMOCJI TYGODNIA -30% Szybkie Automaty Idealne na Sierpień:
Auto Ak47 Feminizowane (SeedBay) https://thc-thc.com/produkt/auto-ak47-feminizowane/
Auto White Russian Feminizowane (SeedBay) https://thc-thc.com/produkt/auto-white-russian-feminizowane/
Low Bud Automatic Feminizowane (Akseeds) https://thc-thc.com/produkt/low-bud-automatic-feminizowane/
Quick One Automatic Feminizowane 1+1 (Royal Queen Seeds) https://thc-thc.com/produkt/quick-one-automatic-feminizowane/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...