Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, pewnysiew napisał:

,co do leczenia mam w rodzinie osobę która go stosuje okołi 5 miesięcy i naprawdę pomaga a dokładnie ta osoba miała problem z tarczycą teraz wyniki są naprawdę dobre .Ja mój olej wlewam do kapsułek żelatynowych  

a są jakieś ciekawe badania o stosowaniu THC w leczeniu chorób tarczycy? jaki tam jest mechanizm działania? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bingobum reguluje całą politykę hormonalną, sprawdzone inhalacje na bliskiej mi osobie. Dokładnie hashimoto, ale niestety nie wierzy w moc Marii tak jak my :) jak bedzie olejek, łatwiej będzie mi przekonać 😉 jak kiedyś szukałem info to thc potrafi takie rzeczy w walce z tymi dolegliwościami, niestety źródła Ci już nie podam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy olej Ros mozna zrobic z każdej odmiany?  Bo nie dlugo scinam amnezia haze , silver haze i fat banana nadaje się któraś z tych odmian ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Damian4567 u dorosłych kuracja trwa 90dni i potrzeba na nią 60g oleju, nie wiem jak jest u dzieci musialbys sie dowiedziec.

Zeby wyprodukowac 60g olejku potrzebujesz okolo 500g dobrego suszu, kilka litrow alkoholu izopropylowego 99,99% I garnek elektryczny do gotowania ryżu i kilka mniej ważnych pierdolek typu strzykawki itd. To tak najprostszym i najtańszym sposobem. 

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Boczelli napisał:

@Damian4567 u dorosłych kuracja trwa 90dni i potrzeba na nią 60g oleju, nie wiem jak jest u dzieci musialbys sie dowiedziec.

Zeby wyprodukowac 60g olejku potrzebujesz okolo 500g dobrego suszu, kilka litrow alkoholu izopropylowego 99,99% I garnek elektryczny do gotowania ryżu i kilka mniej ważnych pierdolek typu strzykawki itd. To tak najprostszym i najtańszym sposobem. 

 

Dzięki  wolałbym już gotowy ale dziękuję za wszystkie informacje cena tu nie gra roli byle był dobry produkt jeszcze raz dziękuję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29/08/2019 o 16:45, Gość napisał:

wiemy jak działa świat i internet . sam też nie ufam komuś kogo nie widzę.     
jestem w stanie zaoferować pomoc więc ją oferuje...
Mój znajomy ma laboratorium w Hiszpanii i pomaga każdemu co zwróci się o pomoc.

Widziałem na własne oczy więc nie mam potrzeby kłamać. Moja matka miała raka macicy i piersi, wiem jak ciężko patrzy się na kogoś bliskiego w takim stanie i  w tym stanie bezradności... sam kupiłem raz jakiś poprostu olej nieznanego źródła bez badań za cenne złotówki .... znajomy ma badania laboratoryjne które może pokazać w każdej chwili. 
Produkt dostosowuje bezpośrednio pod osobę. a nawet jak trzeba to zaprasza śmiało po odbiór osobisty.
 

Witam potrzebuje olejku dla 11 letniego syna który umiera na guza pnia muzgu 

 

5 minut temu, Damian4567 napisał:

Witam potrzebuje olejku dla 11 letniego syna który umiera na guza pnia muzgu 

 

@Damian4567 witam potrzebuje olejku dla 11 letniego syna który umiera na dpig 4 stopnia jest to nie uleczalny guz pnia mozgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Damian4567 na Facebooku sa grupy polskie i zagraniczne zrzeszające ludzi używających rso. Znajdziesz tam też sprzedawców, ale jak z ich wiarygodnością to nie wiem...

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest olej 80% (extractum purum 80%thc) można kupić w aptekach polskich. Do lekarza po receptę i ściąganie do siebie leku lub wyprawa do wwa. Są lekarze, którzy obsługują pacjentów zdalnie. Mamy XXIw, internet i legalną MM. To jest wykonalne.

https://www.gdziepolek.pl/produkty/118793/ekstrakt-do-waporyzacji-extractum-purum-80-thc-marihuana-lecznicza-medyczna/apteki?pvid=277628

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...