Jump to content
Sign in to follow this  
Tester

Dawkowanie oleju RSO

Recommended Posts

W dniu 29.08.2019 o 16:45, Gość napisał:

wiemy jak działa świat i internet . sam też nie ufam komuś kogo nie widzę.     
jestem w stanie zaoferować pomoc więc ją oferuje...
Mój znajomy ma laboratorium w Hiszpanii i pomaga każdemu co zwróci się o pomoc.

Widziałem na własne oczy więc nie mam potrzeby kłamać. Moja matka miała raka macicy i piersi, wiem jak ciężko patrzy się na kogoś bliskiego w takim stanie i  w tym stanie bezradności... sam kupiłem raz jakiś poprostu olej nieznanego źródła bez badań za cenne złotówki .... znajomy ma badania laboratoryjne które może pokazać w każdej chwili. 
Produkt dostosowuje bezpośrednio pod osobę. a nawet jak trzeba to zaprasza śmiało po odbiór osobisty.

Potrzebuje taki olej ze sprawdzonego źródła. Jak mogę się z tobą skontaktować? 

Część mój brat ma raka na jelicie wycięty w klinice w Szwajcarii ma Hemie odradził mu nawet onkolog znajomy szukam dostępu do rso i cbd to dostępny jak to brać dokładnie itd skąd brać dobry sprawdzony produkt proszę o informacje mój email tjarda@interia.pl pozdrawiam Łukasz

Chciałem  powiedzieć że moja znajoma wzięła RSO oryginał. Czyli jakieś 90 % stężenia . Pół ziarka ryżu. I odleciała spala 12 godzin nie można było dobudzić.  Potem 1 dzień czuła się osłabiona. Dlatego zalecana dawka dla początkujących powinna być  rozmiarów łepek od szpilki podawana z łyżką miodu  , dlaczego miodu ponieważ złagodzi działanie psychoaktywne . To tak z mojej obserwacji może komuś się przyda.  Pozdrawiam wszystkich.  

Chciałbym odświerzyć temat , orientuje się ktoś czy w Holandii można gdzieś kupić tem olej RSO , nie od kogoś tylko w jakimś sklepie sptece