Skocz do zawartości
Tester

Dawkowanie oleju RSO

Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposób dawkować olej RSO?

Używanie prawdziwego oleju RSO (80-90% THC) nie należy do łatwych. Pacjenci, którzy chcą stosować preparat, przed rozpoczęciem kuracji powinni zasięgnąć konsultacji lekarskiej. Wielu specjalistów odmawia rozmowy na ten temat, najczęściej z powodu braku odpowiedniej wiedzy, dlatego w takiej sytuacji najlepiej postępować według wskazówek Ricka Simpsona. Oto one:

terapię olejem RSO należy rozpocząć od trzech niewielkich dawek dziennie – pojedyncza porcja powinna wynosić pół ziarenka ryżu i powinna być podawana co osiem godzin (rano, po południu oraz wieczorem),

dawkę należy podwajać co dwa dni – zajmie to około trzech-pięciu tygodni, zanim pacjent osiągnie pełną, rekomendowaną porcję jednego grama oleju RSO dziennie,

po piątym tygodniu należy przyjmować 1 gram RSO na dobę – taką dawkę należy aplikować do momentu, aż zużyjesz pełne 60 gramów produktu.

W ciągu całej kuracji trwającej 90 dni pacjent powinien spożyć 60 gramów RSO. Przy stosowaniu radioterapii, chemioterapii czy w przypadku zaawansowanych zmian nowotworowych, często potrzebna jest jednak większa ilość.

Smak oleju RSO jest gorzkawy, dlatego pacjenci często łączą go z innymi produktami spożywczymi w celu zneutralizowania smaku. Rick Simpson Oil nie powinien być używany na wszelkiego rodzaju schorzenia, ale wielu pacjentów przyznaje, że doświadczyło ulgi w objawach swojej choroby.

                                             extracto-aceite-rick-simpson-860x448.jpg

Edytowane przez Tester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie którzy szukają leku mają przewalone, bez polityków żyło by się dużo łatwiej 

Edytowane przez Wiesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wiemy jak działa świat i internet . sam też nie ufam komuś kogo nie widzę.     
jestem w stanie zaoferować pomoc więc ją oferuje...
Mój znajomy ma laboratorium w Hiszpanii i pomaga każdemu co zwróci się o pomoc.

Widziałem na własne oczy więc nie mam potrzeby kłamać. Moja matka miała raka macicy i piersi, wiem jak ciężko patrzy się na kogoś bliskiego w takim stanie i  w tym stanie bezradności... sam kupiłem raz jakiś poprostu olej nieznanego źródła bez badań za cenne złotówki .... znajomy ma badania laboratoryjne które może pokazać w każdej chwili. 
Produkt dostosowuje bezpośrednio pod osobę. a nawet jak trzeba to zaprasza śmiało po odbiór osobisty.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że trzeba uważać i zacząć od tzw wyrabiania tolerancji poprzez stopniowe zwiększanie dawki. Jeżeli tego nie zastosujemy i przyjmiemy za dużą dawkę oleju to będziemy odurzeni jak po wypaleniu marihuany. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania lub potrzebuje pomocy w zdobyciu oleju to śmiało pisać. Można o mojej osobie poczytać. Pozdrawiam Marek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jamajczyk13 Na czarnym że tak to nazwę rynku 12 000zł - 8000 zł  za pojemność 60 ml

Tak było jakieś 3 lata temu jak pamiętam . Szukałem wtedy przy stwardnieniu rozsianym dla bliskiej osoby.

Na kurację lepiej wyjechać za granicę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk Ale pewnie jakość daleka od pożądanej.. 

Znam legalnego growera. Do aptek czasem daje swój wyrób.. 

Chyba czas zacząć leczyć ludzi, bo służba zdrowia to tylko z nazwy a to zwyczajny biznes ??‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jamajczyk13 Powiem Ci tak szczerze że jakbym miał możliwości to bym sam robił. To jest coś na tyle cudownego że się w głowie nie mieści. Widziałem na oczy efekty stosowania. Bajka.

Ale co z tego ?

Jak kraj pojebany a ludzie kurwy - przepraszam ale inaczej tego nazwać nie potrafię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk rząd obcy, ludzią w głowach miesza, wojnami politycznymi , prawo albo lewo itp. to i ludzie poyebani. 

Chociaż to co się teraz wyprawia na świecie, pokazuje jak dużo ludzi jest wciąż podłączonych do matrixa ????

A wracając to tematu.. Działania na innych widziałem i jak na wiele chorób pomaga, kradnąc zyski oczywiście tym co cię leczą ale nie wyleczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Maestro

Zasada stosowania bardzo trafnie opisał @Tester  co do dawkowania samego RSO. Generalnie proporcje RSO do CBD są 4:3 gdzie 4 to RSO i adekwatnie 3 to CBD. 

THC jak  to nazywamy, prezentuje komórki nowotworowe, sprawia, że otwierane są niejako wrota w ciele komórki, CBD z kolei zaczyna proces naprawczy, włącznie z apoptozą (czyli programowalną śmiercią komórki nowotworowej).

Poza tym mega podkręca THC (synergia działania również p/nowotworowego) i co ważne usuwa skutki pobudzenia receptora CB1 - czyli zmniejsza dysfunkcję po THC.  Glejak jest wyjątkowy - potrzebuje sporo THC to w końcu mózg z maksymalną ilością receptora CB1 - dlatego RSO. 

Większość schorzeń załatwisz CBD i CBG. 

@zielonyjamajczyk stwardnienie rozsiane, świetnie się sprawdza THC w połącznieu z CBD,  tutaj trochę inaczej, mniejsze dawki THC i większe CBD, jeśli dodatkowo silny ból - dodać CBG

Ja stosuje mieszankę 1:4:1 THC: CBD:CBG jest w niej pewna magia, mam pacjentów na tym  i kilka zwierzaków  ? działa! Swoją drogą CBG to złoty czarny koń - słabo poznany vs CBD ale to się zmieni.

Żeby nie było, że znowu coś sprzedaję - absolutnie niczego nikomu nie załatwię, ale mogę doradzić w leczeniu (nie podam żadnej firmy tylko nauka)

Tworzymy radę naukową, której celem jest upowszechnienie THC. Olejek z tego co wiem będzie nawet dostępny przy pewnej akademii medycznej, ale powiem jak to załatwimy - może komuś pomożecie. 

Rząd nie pomaga, korporacje trzymają łapę - Big Pharma jest potężna, są mega skuteczni i działają wielopoziomowo na anty. 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Green Maestro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Maestro

Dziś zrobiliśmy ?,

z lewej stabilne CBD 70% full spectrum - prawdziwe, a nie jasny przefiltrowany shit. 

Po prawej 96% CBD oczywiście wykrystalizowało ? ale wystarczy włożyć do kąpieli wodnej na 20 sekund i śmigasz na vapo.

tak też można uzyskać RSO - tylko troszkę inne rozpuszczalniki trzeba użyć. 

Metodą Rick Simpson jest o.k ale trzeba to robić ostrożnie i na świeżym powietrzu. 

 

jak masz aparaturę jest prościej bo ekstrahujesz pod zmniejszonym ciśnieniem i mniejszą temp

IMG_20201116_174643_101 (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...