Skocz do zawartości
Tester

Dawkowanie oleju RSO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Szukam źródła oleju RSO Z min. 80% THC. Sprawa pilna, niekoniecznie tylko w Polsce. Ktos ma sprawdzone dojście? 

Edytowane przez @katarina80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.08.2019 o 16:45, Gość napisał:

wiemy jak działa świat i internet . sam też nie ufam komuś kogo nie widzę.     
jestem w stanie zaoferować pomoc więc ją oferuje...
Mój znajomy ma laboratorium w Hiszpanii i pomaga każdemu co zwróci się o pomoc.

Widziałem na własne oczy więc nie mam potrzeby kłamać. Moja matka miała raka macicy i piersi, wiem jak ciężko patrzy się na kogoś bliskiego w takim stanie i  w tym stanie bezradności... sam kupiłem raz jakiś poprostu olej nieznanego źródła bez badań za cenne złotówki .... znajomy ma badania laboratoryjne które może pokazać w każdej chwili. 
Produkt dostosowuje bezpośrednio pod osobę. a nawet jak trzeba to zaprasza śmiało po odbiór osobisty.
 

Potrzebuje taki olej ze sprawdzonego źródła. Jak mogę się z tobą skontaktować? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@baszkownik taki olej to na miejscu trzeba było by kupić tam gdzie to legal, dużo jest wałkarzy 

Edytowane przez Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część mój brat ma raka na jelicie wycięty w klinice w Szwajcarii ma Hemie odradził mu nawet onkolog znajomy szukam dostępu do rso i cbd to dostępny jak to brać dokładnie itd skąd brać dobry sprawdzony produkt proszę o informacje mój email tjarda@interia.pl pozdrawiam Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem  powiedzieć że moja znajoma wzięła RSO oryginał. Czyli jakieś 90 % stężenia . Pół ziarka ryżu. I odleciała spala 12 godzin nie można było dobudzić.  Potem 1 dzień czuła się osłabiona. Dlatego zalecana dawka dla początkujących powinna być  rozmiarów łepek od szpilki podawana z łyżką miodu  , dlaczego miodu ponieważ złagodzi działanie psychoaktywne . To tak z mojej obserwacji może komuś się przyda.  Pozdrawiam wszystkich.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym odświerzyć temat , orientuje się ktoś czy w Holandii można gdzieś kupić tem olej RSO , nie od kogoś tylko w jakimś sklepie sptece 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie musi być rso kto w temacie ten wie że chodzi tylko o koncentrat który można łatwo zrobić co prawda będzie miał mniej thc ale wszystko zależy od dawki a mowa tu o maceracie konopnym w oliwie z oliwek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 05/08/2022 o 07:46, Gibexnator napisał:

Znalazłem taką strone ruro420buds.com  tam jest olej rso 21 CBD 74 THC. Za 60 gram 1500 EURO. Tylko czy to pewniak. 

RSO kupuj tylko od osoby którą znasz i jej ufasz 

zdecydowanie lepiej/bezpieczniej jest kupić susz i samemu zrobić RSO- tylko w ten sposób będziesz wiedział co jest w środku, bo istnieje duże ryzyko nie tylko  niskiego stężenia THC ale przede wszystkim, że do oleju trafiły odpady i zapleśniały towar; bo to właśnie jest najlepsza metoda aby się pozbyć śmieci 

policz ile za 1500 Euro kupisz w Polsce zupełnie legalnie, standaryzowanego aptecznego suszu wysokiej jakości - zrobienie z niego RSO to jedno popołudnie

nie wiem też dlaczego wszyscy się rzucają na olej, skoro w większości przypadków u chorych waporyzacja z balonu sprawdza się dużo lepiej ze względu na łatwiejsze dawkowanie


 

Edytowane przez bingobum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bingobum olej tak ma wysokie stężenie THC , do tego najlepiej było by dodacć cbd i mamy lekarstwo na nowotwory itp.  Jestem ciekaw tych stron co w 40 minut dają recepty na medyczną marie. Korzystał ktoś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, pewnysiew napisał:

Nie koniecznie musi być rso kto w temacie ten wie że chodzi tylko o koncentrat który można łatwo zrobić co prawda będzie miał mniej thc ale wszystko zależy od dawki a mowa tu o maceracie konopnym w oliwie z oliwek 

Zaciekawiło mnie to. Nie lubie chemii, a oliwa z oliwek brzmi dobrze. Możesz po krótce przybliżyć sam proces? Bez linków itp tylko w odp tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 poczytaj na forum jak zrobić masło konopne; masło w tym przepisie możesz zastąpić dowolnym jadalnym tłuszczem; stężenie THC nigdy jednak nie będzie w takim tłuszczu tak wysokie jak w RSO

jak chcesz maksymalnie naturalnie i wysokie stężenie THC to polecam haszysz (po zdekarboksylowaniu też można go jeść)

Edytowane przez bingobum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bingobum Masło robiłem, zależy mi na olejku, ale nie chciałbym się bawić w rozpuszczalnik czy etanoln na razie. Potrzebuję (chciałbym zrobić) coś co zastosuje np na skórę. Czytałem o tym oleju z oliwek, ma to dla mnie sens. Nawet lepiej jakbym uzyskał mniejsze stężenie thc, kiedyś i rso się spróbuję 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, grolsch3 napisał:

Zaciekawiło mnie to. Nie lubie chemii, a oliwa z oliwek brzmi dobrze. Możesz po krótce przybliżyć sam proces? Bez linków itp tylko w odp tutaj

Normalnie aktywujesz susz ,zalewasz go oliwą z oliwek i do wolnowaru na 70 stopni ja gotuje 8h .Proporcje według uznania .Olej ma moc mój po małej łyzce robi robotę a robiłem go z trymu ,co do leczenia mam w rodzinie osobę która go stosuje okołi 5 miesięcy i naprawdę pomaga a dokładnie ta osoba miała problem z tarczycą teraz wyniki są naprawdę dobre .Ja mój olej wlewam do kapsułek żelatynowych  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...