Skocz do zawartości
MisterZielskoXD

prosił bym o spojrzenie na mój krzak plz ?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema siema wstawiam ten post aby ktoś z bardziej doświadczonych ludzi mi doradził w kwestii tego oto krzaka jest to automat bodajże ak 47 mam ją od 15 września nasiona kupione ze strony ( nasionamarihuany) proszę o jakieś podpowiedzi co do uzyskania z niej jak największego plonu podlewam ją raz na tydzień 0.5L wody do 10 podlewałem ją tylko szklanką max dwoma szklankami wody + dwie zakrętki jakiegoś specyfiku do roślin myślałem sobie że do uzyskania dużego plonu nie trzeba tak wiele ale przeliczyłem się od samego początku jej rozwoju używam lampki biurkowej bo wydawało mi się że daje wystarczająco dużo światła światło pada na krzak 24h bez kompletnie żadnych przerw prosił bym też o z identyfikowanie choroby lub po prostu czego jej brakuje bo po liściach widać że czegoś na pewno jest ona posadzona w 10 l pojemniku i chciałbym aby miała jak najwięcej topów i jak najszybciej rosła moim budżetem na ten krzak jest max 50 zł zastanawiałem się czy nie kupić jej środków na kwitnięcie nawet nie jakiś super drogich a takich za 30 \ 40 zł chciałbym jeszcze nadmienić jedną rzecz mój krzak parę tygodni temu przez pierwsze dwa tygodnie dawania nawozów miał bardzo wielki przyrost w wzroście oraz bardzo dużo liści przybyło po tych dwóch tygodniach już nie rosła zaskakująco mocno ale pomyślałem sobie że wszystko jest w porządku przez dwa tygodnie używania tego preparatu robiłem tak cała szklanka wody i dwie zakrętki preparatu i wtedy rosła jak na drożdżach teraz jak podlewam ją większa ilością wody i dodaje tego preparatu nie ma aż takich efektów zastanawiałem się czy zamiast teraz dawać dwie zakrętki to dać trzy lub cztery lecz boję się że może nie przyjąć tego dobrze i coś będzie z korzeniami więc proszę miłośników przyrody ?  aby ktoś mi doradził co i jak .??? 

WP_20191020_18_29_26_Pro.jpg

WP_20191020_18_28_59_Pro.jpg

WP_20191020_18_28_58_Pro.jpg

WP_20191020_18_29_11_Pro.jpg

WP_20191020_18_29_15_Pro.jpg

WP_20191019_22_27_26_Pro.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, MisterZielskoXD napisał:

@Tester czyli jak na razie ograniczyć nawożenie? I czy topy urosną bez większych problemów? może i zadaje takie beznadziejne pytania ale chciałbym jak najwięcej wiedzieć 

Polecam Ci przeczytać od deski do deski tematy Dominiki. Rób notatki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie, to tak jak pisze Testerek, za pewne przesadziłeś z nawozami ? Zrób jej flusha i lej samą wodę lub przestań na jakiś czas kompletnie z nawożeniem, a koleżanka powinna wrócić do formy.

Edytowane przez Dominika3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MisterZielskoXD  A co do tej doniczki/wiaderka to ma ona jakieś dziurki? Korzenie muszą mieć czym oddychać, a po za tym nadmiar wody musi gdzieś odpływać. Co do podlewania to lej tej wody więcej i częściej niż raz w tyg. 0,5L ?

Edytowane przez Dominika3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ona wyglada jakby jej magnezu brakowalo, podlej ja polowa dawki calmag i obserwuj.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...