Skocz do zawartości
adaskosan

odżywki informacja

Rekomendowane odpowiedzi

siemanoooo czy ktos moze mi cos wiecej powiedziec na temat odzywek "1,2,3"... z ulotki nie idzie sie nic dowiedziec i bezposrednio na stronie producenta takze nie ma zbyt wielu istotnych informacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez wszystko jest ladnie opisane.  Do 6 tyg. podajesz 1,2+3. Od 6 tyg. odstawiasz 1 i podajesz dalej tylko 2 i 3 do  12 tyg.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o rekomendacje tych odzywek,ktore sa na zalaczonym zdjeciu a nie jak dawkowac je? (nie pierwsza tabele ogarniam juz) a i w jezyku angielskim tez czytam?... generalnie chodzi mi o skladniki jakie sie w nich znajduja (tablica mendelejewa) oraz czy moge dodawac inne odzywki do tego zestawu z obrazka, jesli tak to jakie moga to byc dodatki... chcialbym rowniez sie dowiedziec o  powstajacych problemach (jesli takie sa) stosujac ow odzywki,oraz na co musze zwracac  uwage oraz czego musze sie trzymac aby mix byl odpowiedni... takze chcialbym opinii, ktore odzywki sa lepsze, CANNA czy wlasnie te 1,2,3 z dutch formula... wczesniej uzywalem CANNY i nie mialem  problemow w chodowli poza jednym, ze mam bardzo miekka wode w kranie? i przez to mialem na poczatku nie dobor wapnia w mixie... te z dutch formula sa duzo tansze od CANNY i dlatego sie zastanawiam nad zmiana odzywek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adaskosan to czołowa firma z nawozami więc możesz ich używać, możesz dodawać dodatki, na tym obrazku masz pokazane co i jak,  uwagę zwracać należy przed przedawkowaniem, bo co zadużo to niezdrowo, Canna czy Advanced Hydroponics of Holland są na podobnym poziomie więc będziesz zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adaskosan Możesz spokojnie mieszać produkty różnych producentów, tylko w miarę sprawdzaj, czy nie podwajasz składników.

Tydzień temu właśnie na ten temat rozmawiałem z gościem w moim lokalnym grow shopie i on mówi, że mało jeszcze kilka lat temu sporo klientów kupowało całe zestawy jednego producenta, ale teraz już mało kto tak robi. Każdy ma swoje preferencje, a jego zdaniem te produkty są do siebie bardzo podobne i to, który okaże się lepszy zależy od tego, co dokładnie uprawiamy (sporo ludzi ma w grow boxach po prostu warzywa, czy owoce tropikalne), jaka mamy wodę, czy jak się z tym obchodzimy-niektórzy mają tendencje do przesadzania i lepiej się u nich sprawdzają te bardziej rozwodnione-itd, czy jaka mamy wodę w kranie.

Ten zestaw jest zrobiony dokładnie wg schematu jak moje GHE trio: grow, bloom i mikro-tych zestawów się raczej nie podmienia, ale już wszystkie suplementy możesz mieszać do woli pomiędzy producentami, tak długo, jak nie podwajamy składników. 

Ja mam teraz taki zestaw:

GHE: grow, bloom, micro, calcium+magnesium.

Plant magic: pure clean (zapobiega osadzaniu się soli i działa jako ph down), root stimulant i stymulant do oprysku evolution-polecani mi w sklepie jako bardzo dobre produkty w przyzwoitej cenie i najważniejsze-są produkowane w UK i świetnie sprawdzają się z lokalną kranówką).

Buddhas tree: pk9-18 bloom booster-jeszcze nie doszedłem do tego etapu więc  nie mogę się wypowiedzieć. Całą resztę mogę polecić z reką na sercu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za odpowiedzi, sa przydatne i wniosly cos nowego do mojej wiedzy w temacie... nie wiem jak wy ale mnie serce boli gdy cos nie porzadanego sie dzieje z "pomidorami"? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...