Skocz do zawartości
doominik

Quick ones+Royal Cheese by RoyalQueenSeeds-Mars HydroTSW2000

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że mam jeszcze sporo miejsca w boxie i miałem możliwość nabycia nowych nasionek, to dziś wsadzam 10xQuick one i 1xRoyal Cheese od Royal Queen Seeds-automaty. 

Będą pod panelem od Mars Hydro-TSW2000 w hydroponice-system przelewowy wilma+keramzyt.

Nawozy ghe

xTOuEGmsAK1JA0KI_2xRSsN72y4I-B5vmx632_oi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN Powody są 2:

1. Mam nadzieję, że będzie doganiać te Vertigo, które już są w namiocie.

2. Kolega akurat takie miał i mi odsprzedał, bo na razie nie będzie nic uprawiał.

Royal cheese był gratis?

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi "szybkimi"x8 wsadziłem też jeden Royal Cheese. Już myślałem, że nic nie będzie z tej roślinki, bo od początku coś jej nie szło-nawet z łupinki nie mogła się wydostać, musiałem jej pomagać. 

Teraz mała ciekawostka: jak jej pomagałem to musiałem ją uszkodzić (pewnie dla tego ma taki słaby start)-wyszła najpierw tylko z jednym listkiem, potem miała 3 ? myślę sobie, że jakiś mutant, ale to chyba wszystko wynik mechanicznego uszkodzenia i efekty teraz widać, jak już trochę odbiła-wyszło, że przeszła top'ing jeszcze przez wypuszczeniem pierwszych liści:classic_biggrin:

JHWCSgJmq6AI-7OASTCH6uMKSVdMEjIc_QCgyRqN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 11/1/2019 at 12:09 PM, Tester said:

@doominik możesz zrobić lst

zrobiłem i roślinki bardzo ładnie zareagowały. Na siatkę są za małe, będę próbował z innymi odmianami.

W niedzielę minie 4 tygodnie od wsadzenia nasionek, to chyba już im dam spokój i niech sobie rosną-zaraz powinny zacząć kwitnąć. 

 

4nFJedxe9LOZhVOZnfrYT-hfBkQCX6IOuH0i-bVR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...