Skocz do zawartości
Czesiek

Jaki stymulator aby topy lepiej spuchły ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ripen. Ze 3-4 podlania 100% dawki i topy twarde jak kamienie. 2 tyg. przed scinka plukanie sama woda.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SicWolf piszę, że stosuje się od momentu pierwszych oznak kształtowania się kwiatów, zmienić coś tam może ale na to są sposoby, flushing czy water curring

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi A to zostanę przy planton k na kwitnienie i po prostu odstawię 2 tygodnie przed ścinka ? w ogóle kiedy go użyć, gdy pojawia się pierwsze włoski czy od któregoś dnie wzrostu? (mowa o automacie) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glodek18 Top max jest na zaawansowane stadium kwitnienia, sprawdza sie dobrze.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji można na jednym poziomie ustawić TOP MAX, RIPEN i CANNA BOOST? Mam TOP MAXa aktualnie i będę dopiero testował, liczę na dobre rzeczy.

Myślicie, że można łączyć ALGA BLOOM + TOP MAX? Jak najlepiej to robić? Na przemian podlewać, czy łączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę testował, ale z tego co czytałem to raczej skład jest rozbieżny. TOP MAX głównie składa się z leonardydu i kwasów humusowych, alga bloom to "wywar" z alg słodkowodnych. Raczej jedno z drugim ma niewiele wspólnego, ale może ktoś to ma lepiej rozkminione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pjoter  jeśli stosujesz biobiza to to do top- maxa, biobloom, i algamixa dodaj canna bio boost. a gdy dojdziesz do 2 fazy kwitnienia to przez tydzień podlewaj tylko wodą ph6 + pk13/14 + bioboost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boostery można mieszać w odpowiednich dawkach ja np używam canna boost + atami bloombastic i do tego na koniec jeszcze bloossom Builder i robi robotę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...