Skocz do zawartości
Kasienka90

jaka odmiana kochanii,by sobie pomóc

Rekomendowane odpowiedzi

jaka odmiana na zab osobowości mieszane po troszku(unikająca,zależna,narcystyczna,histrioniczna,,natręctwa i depresję

Mam wrogość i podejrzliwość do ludzi,niepokój wew.senność,max nerwowość,rozdrażnienie,brak życiowej motywacji,energia zero,zamulenie.Terapia gówno daję,temu zainteresowałam się konopiamii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kasienka90 znajdz se jakies nasiona z dopiskiem w opisie do cełow medycznych czy cos, na niektorych stronkach jest takie cos. ale sproboj najpierw olejki CBD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duzo nadzei pokladasz w konopie kolezanko. Jesli masz powazne problemy psychiczne to zielsko moze Ci jeszcze zaszkodzic  i to zdrowo ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN @CheMsKuN sam psychiatra tzn specjalista od konopi jedyny w Polsce jest nastawiony na leczenie medyczną marihuanną mnie z thc pod jego okiem,wiesz.Nie mam zamiaru ćpać i się uzależnić, kupując gówno rekreacyjne z domieszkami od dilerów.Poza tym leczenie 1:1 thc i cbd może przynieść dobre właściwości antydepresyjne i antylękowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Master Kush ma zastosowanie w medycynie, pisze  o tej odmianie bo czesto o niej wspominasz w innym temacie. Dziala antydepresyjnie, reguluje sen, uspokaja (działa przeciwnerwiczo),  jest tego duzo wiecej.  Tylko ze w suszu z tej odmiany sa tylko znikome ilosci CBD, a zawartosc THC to 16-24%. 


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 10/3/2019 at 9:44 PM, Kasienka90 said:

jaka odmiana na zab osobowości mieszane po troszku(unikająca,zależna,narcystyczna,histrioniczna,,natręctwa i depresję

Mam wrogość i podejrzliwość do ludzi,niepokój wew.senność,max nerwowość,rozdrażnienie,brak życiowej motywacji,energia zero,zamulenie.Terapia gówno daję,temu zainteresowałam się konopiamii

Dla mnie to wakacje są Ci potrzebne, trochę szaleństwa.

Sport jakiś uprawiasz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN  wiem,że ma thc samo,dlatego chciałam ją zapylić z odmianą cbd medyczną Charlotte,ale za cholerę nie wiem jak to zrobić i pewnie mi się nie uda.Nie ma gotowej krzyżówki takiej,by kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Kasienka90 napisał:

@CheMsKuN  wiem,że ma thc samo,dlatego chciałam ją zapylić z odmianą cbd medyczną Charlotte,ale za cholerę nie wiem jak to zrobić i pewnie mi się nie uda.Nie ma gotowej krzyżówki takiej,by kupić?

Widzialem gdzies odmiane Master Kush CBD, ale  z tego co pamietam do kupienia byl tylko gotowy susz (THC 0.2% CBD 12%), pestek do kupienia nie znalazlem. Nigdy nie uprawialem i nie palilem tej odmniany, tak za nia nie recze.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Właśnie miałem pisać że oświetlenie inne i ogólnie dużo taniej możesz zestaw skomponować 

W tym zestawie też z tego co widzę nie ma wentylacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bimbrownik napisał:

@Aron ja wiem, że Ty po żniwach świeżo jesteś, a @Seba691  wciąga żelki ale widzieliście datę tego postu tak? ?

Ano widziałem - może Kaśka znowu tu kiedyś wejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...