Skocz do zawartości
newbiegrower

Pomoc dla nowego ;p

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko growerzy i growerki, potrzebuje pomocy!

Wiem, że dużo tego wszystkiego w internecie itd. ale jak to zaczynam czytać to rozwala mi głowe, bo tyle tego jest ?

Oczywiście mieszkam w Holandi, zamówiłem sobie pare nasionek automatów. I zamierzam sobie je na pocz. wykiełkować. Ale to wiem jak zrobic. I teraz pytanie czy wsadzic je potem do małej doniczki? I czy wystarczy na pocz. przy oknie na około tydzien? Po odpowiedzi na te pytanie w kolejnych odp. będę zadawał kolejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, newbiegrower said:

Tylko czy to bedzie w okolicach 3 dni czy co tydzien bardziej?

 

Na poczatku raczej co zadko, moze i raz na tydzien, ale to zalezy od ziemi, jaka masz wilgotnosc w domu itd. Trzeba po prostu sprawdzac paluchem. 

Lepiej jest nie podlac niz przelac-jak listki zaczna lekko opodac to wiesz, ze na pewno musisz podlac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadkie zadko w rząłądku hahaa

 

albo ja juz wyćwiczony albo juz mi zwisa czy pestki wychodzą bo jak nie biere nastepne i nie ma opcji ze nie ,jak w tym roku ponad 200 szt kiełkowałem jeden nie wyszedł punk debil ?

 

a do kielkowania polecam ziemie kupna jakakolwiek + wode nie ez plugi bo wydasz kase imozesz sie wkurwic bo tego tez trza umiec uzywac

3pkt sa w instrukcji ale z zycia wiem ze niektórych to przerasta 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@newbiegrower Tez w nl mieszkam i szczere ci powiem że jak kraki dasz przy oknie, to czasem temperatura może być duużo za niska. Idz do sklepu z uzywkami kup starego kompa, i ogarnij PCBOXa. jak chcesz jakis mini tutorial do pcboxa to napisz pv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@newbiegrower  Ona jest na faze kwitnienia, kup CLF Dual one sa pelnowidmowe na cala faze wzrostu. Pod 150W powinienes ogarnac 4 krzaki na pow. 0.36m2.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@newbiegrower Jeśli masz automata to ogólnie nie ważne ile będziesz świecił bo i tak zakwitnie. Na moje chyba i tak lepiej jest robić koleżance nocki bo jakby nie patrzeć tworzysz wtedy naturalne warunki ? Ja np. świecę koleżanką 18/6, ale możesz równie dobrze 16/8 

Edytowane przez Dominika3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, newbiegrower napisał:

co by sie stalo jakbym mial ciagle na faze kwitnienia lampe/?

Planty beda sie mniej rozkrzaczaly, ale od biedy pociagniesz na tym caly grow.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...