Skocz do zawartości
dromek1996

Zwijające się liście ku dołowi.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Problem jak w tytule, liście zawijają się pod siebie, suche w dotyku. Podlewam średnio co 3 dni po 300 ml wody. Roślina ma 30 dni. Jeśli znacie diagnozę pomóżcie. Nie wiem co poradzić w tej sytuacji.

20191001_165016[1].jpg

20191001_164953[1].jpg

20191001_165020[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj zdjecie calego krzaka. Podajesz juz nawozy ?

 

Ps. 300ml wody co trzy dni to za malo, podawaj minimum 0,5L (a i to moze byc za malo)

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dromek1996 Zwiększ wilgotność otoczenia, więcej wody (jak kolega wyzej wspomniał 300ml to duzo za malo, 500 tez tak niezbyt) daj jej z 750ml co trzy dni, i zobacz czy wtedy się coś stanie. Daj nawozu jakiegoś biohumusa etc. a jak kupisz w jakis chemiczny nawoz to musi miec duzą wartość N(azot).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyginana po próbie treningu LST, lecz muszę to podszkolić gdyż po 2 tygodniach i tak idzie tylko jedne szczyt. Biohumusa dam w takim razie zaraz około 50 ml a jutro bądź po jutrze dam ponad pół litra wody i zobaczymy. Nawożę od  29 września nawozami Bio Bizz, dokładniej bio grow, bio bloom, top max. Po 1 ml z każdego nawozu do litra wody.

20191001_175140[1].jpg

20191001_175149[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dromek1996 Nie ma sensu dawać bio bloom i top max na fazie vege... dopiero jak topy będą rosły to daj bio bloom i top maxa (bo to nawpzy przezanczone do fazy flo)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dromek1996 na forum też masz mase tutoriali jak to zrobic, nawet rysunek, zrob tak i bedzie ok. Przy toppingu rosną 2 nowe szczyty, a przy fimmie róznie, od 2 do nawet 4 czy 5

bbbbbbbbb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak już zaczynasz trening LST to nie odwiązuj tego co zrobiłeś, bo nie potrzebnie wyginasz roslinke, i potem jest jakaś krzywa... Jak ją przywiążesz to ją zostaw i gucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dromek1996 Bio Bizza osobiscie nie uzywałem, ale opinie są dobre. Jak masz jeszzcze te nawozy to nie kupuj innych, te co masz ci w zupełnosci wystarczą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dromek1996 Ja osobiscie nie lubie hodować tematu w ziemi, jakoś nie odpowiada mi to. Bardziej bym ci polecał jakiś kokos z dodanym NPK. Ja takiego używam i zbiory oraz sam wzrost jest mega. Ale jak już chcesz ziemie, to kup light mix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze byc przenawozenie, bo walisz jej nawozy na flo na wegu,  w dodatku w tak wczesnym stadim zycia rosliny. Albo masz ph ziemi skopane.

 

Ps. Jesli chodzi o medium, to kup All Mix. Nie bedziesz sie musial martwic o nawozy przez calego wega.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli uprawiasz w All Mix to na wegu nie podajesz  nawozow, w samej ziemi jest ich od groma. Dopiero jak dziewczyna zacznie kwitnac (powiedzmy  po 6-7 tyg.) wchodzi bio grow i bio bloom, a w zaawansowanej fazie kwitnienia dodatkowo top max .


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dromek1996 To zapwenij im jeszcze dobre swiatlo mordo, i ogarnij jaki nawóz na kiedy jest - to akurat podstawa dobrego nawożenia

Edytowane przez szafonix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...