Skocz do zawartości
Kasienka90

odmiana indoor natręctwa,neurotyzm,zaburzenia osobowości z kat B i Cdepresja

Rekomendowane odpowiedzi

Mam niedoczynnosc tarczycy, medycyna nuklearna nie zostawila tutaj zadnych watpliwosci ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester  krzyżować tzn ....jedną odmianę CBD Charlotte's Angel  ma do 1% thc,resztę cbd medyczna odmiana sativa, z Blueberry lub Master Kush,którę sa indoor z thc 18%,żeby w 1 roślinie meić wszytsko xD o to mi chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kasienka90 Potrzebujesz np. meskiego Kusha i zenska odmiane CBD. Kush zapyla zenska CBD i masz hybryde  z tych dwoch odmian.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN  no,ale jak to zapylać i w ogóle jak się zorientować,że doszło do zapłodnienia,czy to by mi pomogło na moje objawy taka mieszanka?. Koniecznie w domu pod lampami trzeba?,planuję kupić mini growbox to chyba wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meski krzak produkuje pylek ktorym zapyla zenska rosline. A  czy do zapylania doszlo widac po nasionach ktore produkuje zenska roslina (juz zapylona przez samca). Czy Ci to pomoze tego nie wiem. Mnie marihuana uspokaja, moze inaczej, blokuje ataki nerwicy ktore jeszcze raz ja jakis czas wracaja. Uprawiac mozesz  na dworzu, jak przyjdzie sezon (wiosna/lato). Nie kupowal bym  boxa mniejszego jak 60x60, zmiescisz tam 4 krzaki. Dodatkowo potrzebujesz dobre oswietlenie (HPS 150W, jak masz troche wiekszy budżet panel LED)    i wentylacje do boxa (wiatrak mieszajacy  i wentylator wyciagajacy wraz z filtrem weglowym ktory bedzie pochlanial zapach kwitnacej marihuany).


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN tylko mi napisz....że mając już te odmiany żeńska i męską,to jak je sadzę,obok siebie,aby się zapyliły?,sa jakieś warunki,które trzeba spełnić przy wsadzaniu i pozniej podglądaniu jak rosną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz regularne nasiona (nie feminizowane) kielkujesz je i wsadzasz do doniczki. Swiatlo i woda zrobia cala robote.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN ...ale dwie odmiany regularne, czemu tak?,czemu nie te popularne feminizowane? i można tak po prostu bez growboxa zapylić i się wyhodują tak tanim kosztem?odmiany takie medyczne jak BlueBerry czy Charlotte Angel CBD?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kasienka90 Ciezko pisze sie z kims  komu brak jest podstawowej wiedzy. A co stoi na przeszkodzie zeby feminizowanego automata zapylic regularnym pylkiem ?

 

Ps.  https://panpestka.pl/product/cbd-caramel-regular/?v=3a52f3c22ed6

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz dwie feminizowane odmiany to do zapylenia dojsc nie powinno z racji tego ze bedziesz miala dwie samiczki ktore nie produkuja pylku.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...