Skocz do zawartości
Kasienka90

odmiana indoor natręctwa,neurotyzm,zaburzenia osobowości z kat B i Cdepresja

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie chciałabym poczuć w końcu zrelaksowanie się i brak wyczerpania psychicznego,brak anhedonii

Została mi polecona krzyżowanie takich odmian,ale wczytajcie się w opis od tego pana,co zajmuje się sprzedażą nasion

Biorąc pod uwagę dostarczone informacje i wyjaśnioną sytuację, myślę, że najlepiej byś zrobiła z kombinacją THC i CBD. Odmiany CBD, takie jak CBD Charlotte's Angel, mogłyby działać w połączeniu z odmianą dominującą indica, taką jak Night Queen, Bubba Island Kush, Brainstorm, Blueberry, Mazar lub Master Kush.

Nic nie wiem na temat uprawy,a co dopiero krzyżowania odmian,mało tego,nie wiem która odmianę połączyć z charlotte's?

Moje objawy to neurotyzm,zab.osobowości narcystycznej,histronicznej,obsesyjno-kompulsywne(natręctwa czynnościowe,obsesje),chwiejna emocjonalnie typ impulsywny,rozdrażnienie,napięcie wewnętrzne,brak spokoju i wyciszenia jakiegokolwiek,max nerwowość,agresja,ale nie do tego stopnia,by rzucać talerzami,czy kogoś pobić,brak energii,motywacji,senność,zmęczenie max z powodu depresji,co za piekło i wegetacja

Leczyłam się psychiatrycznie dwa lata nic nie dało,terapia też nie wnosi poprawy samopoczucia,mam dość.Mam 29lat,dlatego pomyślałam o połączeniu medycznej odmiany z indica,tez mi tak doradzono,ale co uważacie,może macie podobne objawy?

Na stronach co piszą o różnych odmianach,to nic z tego nie wiem....xD tzn o uprawie itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kasienka90 to nie wiadomo jak byś zareagowała  duże ilości THC ponoć pogłębia stany które opisujesz, jak już to odmiane trzeba było by z niską zawartością THC a dużą CBD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo dokładnie,polecano mi  dobrą odmianę CBD Charlotte's Angel,ale jak ją uprawiać,jak zacząć?

poza tym daj znać na temat...tego czy warto taką krzyżówkę zrobić tzn dodać do tej odmiany wyżej podanej np którąś z tych,co mi polecano sklepy z nasion,ale czym te odmiany się różnią....i jak to połączyć ze sobą,nie wiem którą wybrać,mam mętlik w głowie

Chodzi o te odmiany

Night Queen, Bubba Island Kush, Brainstorm, Blueberry, Mazar lub Master Kush.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kasienka90 szukaj takich z niską zawartością thc i tyle, tak naprawde nie wiadomo co siedzi w genach danej odmiany bo producenci robią teraz na pałe te odmiany, żeby uprawiać krzaczki to trzeba mieć jakieś pomieszczenie lampę wentylacje itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no polecana taka CBD Charlotte's Angel  ma do 1% thc,resztę cbd medyczna odmiana,ale czy warto robić krzyżówkę np z Blueberry lub Master Kush ,co dodartkowo działa przeciwdepresyjnie??

 

Rozwiń myśl lampa,wentylacja,gdzie znajdę link mówiący o tym co po kolei robić dla takich odmian o których teraz wspomniałam ok,jeśli chciałabym to skrzyżować to jak się to robi?,jestem amatorem ,temu może coś polecić konkretnego,a nie ogólnik jak piszesz..,..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi zostały polecone konkretne takie jak , Blueberry, Mazar lub Master Kush,ale,żeby je połączyć z odmianą charlotte,tzn jedną z nich....o tych konkretnych odmianach nic na forum nie ma...temu pytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarczyca byla przebadana  ?

 

Ps. Master Kush  ceniona i sprawdzona lecznicza odmiana, mam ja praktycznie w kazdym grow.

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kasienka90 Ja jak pierwszy raz jarałem to miałem bad tripa i wgl ale drugi raz to rozkosz ❤️ sproboj np wypalić se troche zioła z lufki czy cos, i jak nic nie bedziesz czuc to zwieksz dawke ziola itd dopoki nie poczujesz takiego luzu i wgl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szafonix @szafonix  co to znaczy,że mam nie mieszać cbd z thc?,mi polecają taką odmianę jak CBD Charlotte's Angel  skrzyżować z master kush to możliwe?,jak to się robi?link jakiś czy coś no i daj znać co miałeś na myśli.Ja mam waporyzator,nie jointa

Edytowane przez Kasienka90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN master kush co polecasz do hodowania tej odmiany?,mogłabyś podać mi po kolei co zakupiłaś,co było potrzebne,by wychodować roślinę.Ty może waporyzujesz?,cierpisz na jakieś zaburzenia?,pomaga?.Nic niee wiem na temat uprawy,chyba,że można ją krzyżować np z odmianą co została mi polecona tzn CBD Charlotte's Angel ,i to pytanie jak? jak to wszystko ogarnąć?laska błagam o pomoc xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kasienka90 haha on jest chłopem w ogóle o co ci chodzi krzyżować? w sensie palić różne odmiany ? co do uprawy jeśli nic nie wiesz to musisz czytać forum wszystko jest praktycznie na nim 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca. Przechodzilem przez depresje, nerwice, wyczerpanie nerwowe itd., bralem rozne leki, slyszalem rozne diagnozy.  Jak sie okazalo wywolane to bylo niedocznnoscia tarczycy. Ale zanim do tego doszedlem przerobilem kilku psychologow, psychiatre, znachorow i innych kasowyludzaczy. Musze do konca zycia brak leki (hormon tarczycy), ale to mala cena za odzyskanie wlasnego zycia  ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...