Skocz do zawartości
doominik

Paradise seeds-Vertigo x10-Mars Hydro TS2000W

Rekomendowane odpowiedzi

6 minutes ago, Tester said:

@doominik lampa lumatek?

omega-była tańsza a ma dobre opinie. Żarówka agro 3000K niby full spectrum, ale raczej polecana na flower (na vege maja żarówki 4000K-światło mało przyjemne dla ok, nawet gość w grow shopie mówił, że jak nie zamknie namiotu, to po max 30 minutach zaczyna go głowa boleć-3000K agro jest bardzo ciepłe białe, zbliżone do tego z tym paneli marsa) i ja tylko do tego ją będę używał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minutes ago, Tester said:

@doominik tyle jarania, będziesz robił przerwe czy po ścince następne krzaki polecą pod lampę ?

lece następne od razu. Jeszcze przed świętami wsadzę następne nasionka-wiem, że w połowie maja będę musiał wyjechać na 3 tygodnie i do tego czasu chce wcisnąć jeszcze 2 cykle ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez do konca marca grubo lece z tematem, grow za grow bede odpalal. Potem urlop i mysle ze od polowy maja znowu odpale boxa.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update dla vertigo:

roślinki zostały wczoraj świeżą wodę i mix na zakończenie zabawy: proporcję bardziej na vege i do tego Intense Nutrients Climax na zakończenie zabawy. 

Topy są znacznie o wiele większe i bardziej zbite niż te z quick ones po drugiej stronie, no i jest ich zdecydowanie więcej-krzaków jest dwa razy mnie, czyli nie warto upychać za dużo roślin do namiotu. 

1L-climax-intense-nutrients-the-golden-p

 

cVxZraLtCP5rH93ii7J23n_POQ3FiZ3ThPCWViNj

F2mGco-_jTRaGlBJnYGn1QbgEaN1eo9E2OYXaULp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik

5 godzin temu, doominik napisał:

I to jak... przy zamknietym tez troche. Te filtry rhino ostatnio cos lipe robia. Bede myslal nas czyms innym na przyszlosc 

może nieszczelność gdzieś jest, albo za mała wydajność filtra i nie wyrabia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Tester said:

@doominik

może nieszczelność gdzieś jest, albo za mała wydajność filtra i nie wyrabia 

Sprawdzalem, to filtr nie daje rady. Na UK420 kilka osob pisalo, ze ma taki sam problem i ze nasila sie wraz ze wzrostem wilgotnosci-u mnie jest 50-55% na wylocie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...