Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@onyx Myślę, że obydwie nalewki będą warte uwagi, a wybór danej nalewki, będzie zależał od sytuacji. Obstawiam, że nalewka na LSD, czyli głównie Indica, będzie miała działanie miażdżące, więc po jej wypiciu raczej trzeba się nastawić na seans filmowy, a po Acapulco gold powinna być fajna faza, ale taka bardziej w kierunku euforii, śmiechu, aktywnej zabawy, a nie odłączenia i przebywania we własnym świecie, no ale wszystko się okaże w swoim czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie skupiałbym się na stężeniu alkoholu w nalewce, ponieważ to tylko rozpuszczalnik a w ilości wypitej nalewki. 25 ml możesz rozcieńczyć i litrem wody ale 40ml na próbę bym nie pił skoro masz oglądać film. Lepiej dopić drugi kieliszek gdyby było za słabo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner Degustacja już się rozpoczęła o godzinie 20:58.

Poszło 35 ml nalewki robionej na Acapulco gold i do tego 60 ml wody z sokiem z cytryny i odrobiną słodzika dla smaku. Smakuje świetnie, nie spodziewałem się, że będzie tak bardzo "pijalna". Pachnie marihuaną i spirytusem. Zapach jest bardzo intensywny. Smak po wypiciu mocno ziołowy, ale bardzo przyjemny, dzięki słodzikowi lekko słodkawy. Zobaczę, jak będzie z efektami. 

A tak się prezentuje przed dodaniem wody z sokiem i po dodaniu.

 

3.JPG

1.JPG

6.JPG

4.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx  Na ten moment podsumowanie jest takie, że nalewka Acapulco gold, daje przyjemne odprężenie i relaks, ale nie ma działania mocnego odurzającego. W tej chwili to fajne rozwiązanie na wieczorny relaks, ale leżakowała dopiero 12 dni i wypiłem 35 ml. Zobaczymy, co się zmieni po dwóch miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx  Na pewno. Już teraz ma działanie mocne , ale po wypiciu 70 ml , jak chodzi o mnie. Niedawno wypiłem najpierw 40 ml, a chwilę potem 30 ml i teraz ją czuć mocno , ale bardzo przyjemnie, odprężenie odczuwalne jest na całym ciele i pełen spokój w umyśle, a przy tym energia na plus, mimo, że pogoda jest do niczego, i jakbym nie łyknął nalewki to poszedłbym po kawę. Działa bardzo dobrze, jak na sativę, ale w większej ilości, bo po 70 ml. Jak poleżakuje to nabierze mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 26/07/2021 o 16:47, Zielone krainy napisał:

@onyx  Na pewno. Już teraz ma działanie mocne , ale po wypiciu 70 ml , jak chodzi o mnie. Niedawno wypiłem najpierw 40 ml, a chwilę potem 30 ml i teraz ją czuć mocno , ale bardzo przyjemnie, odprężenie odczuwalne jest na całym ciele i pełen spokój w umyśle, a przy tym energia na plus, mimo, że pogoda jest do niczego, i jakbym nie łyknął nalewki to poszedłbym po kawę. Działa bardzo dobrze, jak na sativę, ale w większej ilości, bo po 70 ml. Jak poleżakuje to nabierze mocy.

Testowałeś ostatnio? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...