Skocz do zawartości
Tester

Jak poznać, że pale dużo marihuany

Rekomendowane odpowiedzi

Jak poznać, że pale dużo marihuany ?

pale-dużo-marihuany.jpg

Palenie marihuany jest dużo bardziej bezpieczniejsze od spożywania alkoholu czy nawet papierosów. W przypadku alkoholu nie trzeba wspominać ile rocznie osób umiera przez niego. Przedawkowanie marihuany jest praktycznie niemożliwe, jednak palenie dużych ilości marihuany może mieć jakieś negatywne skutki, przecież nic nie jest w nadmiarze dobre. 

Jeśli zaobserwowałeś jakieś niepożądane skutki palenia suszu marihuany, to może czas zrobić sobie krótką przerwę.

pale-dużo-marihuany.jpg

Czy pale dużo marihuany ?

1. Nie mam hamulców aby powstrzymać się od codziennego jarania. 

2. Zaniedbuje codzienne obowiązki 

3. Występuje często kaszel 

4. Marihuana nie jest już taka mocna jak wcześniej

5. Jestem rozdrażniony szczególnie kiedy nie mam marihuany

6. Czasem mam problemy z pamięcią i koncentracją

Czasem warto zrobić sobie przerwę w paleniu, jednak marihuana palona umiarkowanie przynosi więcej plusów. Należy jednak pamiętać, że marihuana od dilera może być maczana w jakimś syfie i ten syf może powodować jakieś niepożądane skutki uboczne, dlatego najlepiej jest palić pewną marihuanę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubie strzelic sobie 3-4 bronxy i potem spalic lolka ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys jak mlody bylem to nienawidzilem picia wody i palenia bo woda to byla zytnia/kropnik/absolwent teraz pepsi + pomaancza + palace wodka pieknie sie to pije o ile pamietasz by pic

 

trza chillowac ile wlezie bo tylko zapierdalasz ,placisz podatki i umierasz 

wiec w zyciu licza sie tylko chwile :D

Edytowane przez Pan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (może trochę głupie aczkolwiek szukam na nie odpowiedzi). Otóż jak wiadomo cbd jest legalne i można je kupić legalnie chodzby w necie. Moje pytanie brzmi czy jest możliwość wykrycia Maryśki  jakoś u osoby która upiera się że Pali CBD a pali THC ? (Czy np po teście narkotykowym który wykryje obecność ,a osoba dalej się będzie upierała że to cbd..)da się to jakoś udowodnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

44 minuty temu, Anonim89 napisał:

Moje pytanie brzmi czy jest możliwość wykrycia Maryśki  jakoś u osoby która upiera się że Pali CBD a pali THC

jest możliwość wykrycia, po początkowym wyniku pozytywnym testu, próbka jest najczęściej wysyłana na test potwierdzający nazywany spektrometrią mas z chromatografią gazową albo GC/MS w skrócie. Kiedy próbka zostanie poddana tym testom, nie będzie problemów z odróżnieniem THC od CBD. Ale u nas to nie wiem czy dokładnie sprawdzają 

Edytowane przez Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...