Skocz do zawartości
Dominika3

Northern Light F1 Fast Version - Box 60x60x140 - Panel LED 240W

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jednak pH jest za wysokie bo z tego co widzę na teście to 7.0

W ogrodniczym nie miał zestawów więc płytkę mam z poprzedniego więc kieruję się testem z zakupionej butelki bo dodatkowo preparat jest też innego koloru niż poprzedni 

IMG_20191023_023437.thumb.jpg.8aca394bea15f6bca117c000a155e075.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może podam jej ciutkę top-maxa skoro zaczęła kwitnąć? Top Max niby obniża pH i pomaga na lepsze wchłanianie substancji odżywczych? Czy obniżyć lepiej tylko regulatorem? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dominika3 Top Max jest na juz zaawansowana faze kwitnienia, jeszcze nie pora na niego. Nie wiem jak Twoja dziolcha na dzien dzisiejszy wyglada, ale jesli ostatnie fotki sa aktualne to jest jeszcze za wczesnie na jakikolwiek nawoz na flo. A ph 7.0 bym sie nie przejmowal, ja od lat podlewam swoje planty odstana kranowka  o ph dokladnie 7.0 i dziewczynki maja sie dobrze.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN Aha oki ? to robim jak piszesz i dzisiaj leci także sama woda ? z tym że coś teraz podchodzi prawie że pod 7.5 - 8.0 ? starsza koleżanka właśnie podlana tak jak pisałam 2ml bio-bloom + top-max 1ml na litr wody, a poszły dwa literki ?

Edytowane przez Dominika3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to coś jest nie tak z wersją mobilną bo gdy chce się odpisać to wyskakuje to co pisało się wcześniej i nie da się np. usunąć osób wcześniej zaznaczonych w temacie. Mam już to któryś raz z rzędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dominika3  Ogladalas Candyman (horror) z 1992r. ? Wspomnialas moj nick 3 razy, dzisiaj w nocy Cie odwiedze, mam nadzieje ze jestes na to gotowa ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...