Skocz do zawartości
Dominika3

Northern Light F1 Fast Version - Box 60x60x140 - Panel LED 240W

Rekomendowane odpowiedzi

Mi to wyglada na mlode liscie ktore sa jasniejsze  od starszych. Niedobor magnezu ma podobne objawy ale pokazal by sie najpierw na starszych lisciach. Zreszta cala reszta lisci ciemno zielona, tak ze nie powinno jej niczego brakowac.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Oki będę obserwować. Niedawno wróciłam z ogrodniczego i kurde jak na złość nie mieli kwasomierzy - skończyły im się i dostawę będą mieli dopiero jutro, więc będę musiała podjechać. Pytałam o jakieś inne preparaty do pomiaru PH ale niestety mają tylko te kwasomierze no i papierowe paski, ale pasków nie chcę bo kupiłam je na początku pierwszej Panny i szczerze mówiąc nie byłam z nich zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Dokładnie ? ale liczę że będzie z nią już tylko lepiej ?

Ps. A czystością mieszającego to się pochwaliłam nie ma co ? Dopiero po zrobieniu fotki się dopatrzyłam że czyszcząc boxa o jednym z nich zapomniałam ?

Przy kolejnych fotkach już takiej wiochy nie będzie bo jest już wypucowany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Tester napisał:

@Dominika3 może to bardziej od nadmiaru jakichś pierwiastków bo liście mocno zielone są

Pytanie tylko jakich ? bo ziemia jest ta sama co u pierwszej koleżanki z tym że nie było z nią podobnej sytuacji, a dodatkowo jeszcze żadnych nawozów nie stosowałam ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...